Sensiz Olmaz 4 Mayıs Fragmanı 23. Bölüm Paro Rundra’ya Küser

2 yorum
367

Sensiz Olmaz 4 Mayıs Fragmanı 23. Bölüm Paro Rundra’ya KüserSensiz Olmaz rundro

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Sensiz Olmaz 4 mayıs çarşamba akşamı yeni bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Toplam 50 bölüm sürecek Sensiz Olmaz  dizisi şimdiden yarısına geldi. Bilindiği üzere Sensiz Olmaz dizisinin finali 2013 yılında yapılmıştı. Sensiz Olmaz dizisinin Türkiye reytingleri ise son bölümler de oldukça yükselerek 2.5 seviyelerine kadar ulaştı.

Sensiz Olmaz 23. bölüm özeti

Sensiz Olmaz dizisinin 23. bölümünde Rundra misafirlerin yanında Paro ile ilgili bir yalan söyler ve Paro Rundra’nın bu davranışına çok kızar. Zaten Rundra’nın aşık olduğu mesleğini kendisinin yüzünden kaybetmesinin üzüntüsünü yaşayan Paro Rundra ile bir empati oyununa başlar ve ikili bir birleri ile konuşmadan düşüncelerini ve duygularını anlamaya çalışırlar. Bu durumdan ilk rahatsız olan ise Rundro olacaktır. Rundro Paro’dan özür dilemek ister; ancak hayatında hiç kimseden özür dilememiştir ve bunu nasıl yapacağını bilemez.

Rundro Paro ile barışacağına söz vermiştir; ancak bunu bir türlü becerememektedir; Rundro aynaya özür dilerim yazsa da bu Paro için anlamsızdır. Rundro sonunda Paro’dan özür diler ve hata yaptığını kabul eder. Bu durum Rudro’nun hayatında ilktir. Sensiz Olmaz 23. bölüm

Paro Rundro’yu affetmek için onun pembe bilezik takmasını ister. Rundro bu istek karşısında boynunu eğse de bu onun için çok zor olacaktır.

Monhini ise Paro ve Rundro arasında ki bu güzel anları çekemez ve Paro ve Rundro’nun saygı töreninden önce onlara zehirli bir helva hazırlar. Monhini’nin amacı Paro2yu öldürmek ve bunu Rundro’nun yaptığını söylemektir.

Sensiz Olmaz 23. bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sensiz Olmaz 4 Mayıs Fragmanı 23. Bölüm Paro Rundra’ya Küser (2 Yorum)