Sensiz Olmaz 3 Mayıs Fragmanı Jaipur Yolculuğu 22. Bölüm

Sensiz Olmaz 3 Mayıs Fragmanı Jaipur Yolculuğu 22. BölümSensiz Olmaz izle

Kanal 7 ekranlarının en sevilen hint dizisi Sensiz Olmaz yeni bölümü ile 3 mayıs salı günü 16:30 da izleyicisi karşısında olacak. Hafta içi her gün ekranlara gelen Hint dizisi Sensiz Olmaz’da 3 mayıs salı günü Rundro Paro’yu da alır ve Jaipur’a gider.

Sensiz Olmaz 22. Bölüm Özeti

Sensiz Olmaz dizisinde eve gelen ve Bsd’ye rapor yazacak kadınlar gider; ancak Rundro’nun kafasında ki sorular gitmez. Teyzesi Monhini’nin neden bilezik oyununu çıkardığına anlam veremeyen Rundra Paro’nun elinde ki yarayı gördüğünde Monhini’nin kendisini Bsd’den attırmak istediğini bu yüzden de Paro’ya zarar verdiğini fark eder. Bu gelişmelerin üstüne Monhini’nin kendisi yokken Paro’ya zarar vermemesi için onu da Jaipur’a götürür. Paro ise bu teklife inanamaz. Aslında Rundro Paro’ya davette soru soracaklarını düşündüğü için onu götürmek istemez.

Singh ailesinin evlilik yıl dönümleri partisine çift olarak giden Paro ve Rundro oldukça mutludurlar; ancak bir eksik vardır hediye.

Rundro oteli Paro’ya tanıtır; çünkü Parvati bu kadar teknolojiyi hiç görmemiştir. Ev sahipleri yeni evlenen Rundro ve Paro’nun odasına güzel bir sürpriz hazırlar. Paro’nun ilk şofben duş deneyimi ise oldukça sancılı olacaktır. Elektriklerin gitmesi ile Parvati karanlıkta kalır.

 Sensiz Olmaz 22. bölüm fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın