Sensiz Olmaz 27 Nisan Fragmanı Paro Summer ile Evleniyor 18. bölüm

Sensiz Olmaz 27 Nisan Fragmanı Paro Summer ile Evleniyor 18. bölüm

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Sensiz Olmaz  dizisi 27 nisan çarşamba akşamı yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen Hint dizisi Sensiz Olmaz 18. bölümü ile 27 nisan çarşamba 16:30 da hayranları ile buluşacak. Peki Sensiz Olmaz 18. bölüm tüyolarında neler var.

Sensiz Olmaz 27 Nisan fotoğraflarıSensiz Olmaz 27 Nisan da Neler Olacak?

Rundro asla Parvati(paro)’yi affetmeyeceğini söyler. Paro Parvati’nin işlmediği bir suçtan kendini affetmemesine anlam veremezken Rundra’dan haince bir teklif gelir. Rundra Parvati’iyi affedebilmesi için Rundro’nun kuzeni Summer ile evlenmesini şart koşar. Summer ise hem para alacağı hemde sevdiği kızla evlenebileceği bu teklifi tabiri caizse hava da kapar. Sensiz Olmaz 18. bölüm resimleri

Paro ise Rundro’nun bu teklifi karşısında adeta çılgına döner ve göz yaşlarına hakim olmaz. Monhini ise oğlu Summer’ın asla Paro ile evlenmesine izin vermeyecektir; çünkü büyük gelini yüzünden hala şansları iyi gitmemektedir.

Maithili ise Paro’nun üzerine atılan iftirayı duvaktan çözmek üzeredir. Kaynanası Monhini’nin Parvati’ye plan kurduğunu ve olayların onun planı olduğunu fark eder; ancak bu nasıl ispatlanacaktır.

Sensiz Olmaz 27 Nisan Fragmanı Foto Galerisi

Sensiz Olmaz 27 Nisan Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın