Sensiz Olmaz 2 Mayıs Fragmanı 21. Bölüm Tüyoları Kadınların Raporu

yorumsuz
150

Sensiz Olmaz 2 Mayıs Fragmanı 21. Bölüm Tüyoları Kadınların Raporu

Kanal 7 ekranlarının en sevilen günlük dizisi Sensiz Olmaz  yeni bölümü ile pazartesi 16:30 da izleyicisi karşısında olacak. Hafta içi her gün ekranlara gelen Hint dizisi Sensiz Olmaz’da 2 mayıs pazartesi günü BSD  Rundra ve Parvati’nin aile hayatını görmeye eve iki kadın gönderir. BSD’nin amacı halka Rundro’nun  düzenbaz olmadığını güvenilir olduğunu ispatlamaktır. Sensiz Olmaz 2 Mayıs parvati

Sensiz Olmaz 21. Bölüm Özeti

Eve gelen misafirlerden çekinen Rundro Parvati ile ayrı yatakta yatmak istemez ve ilk defa Rundro ve Parvati aynıu yatakta uyur; ancak fare gece onları yalnız bırakmayacaktır.Sensiz Olmaz 2 Mayıs bsd (1)

Rundra’ya karşı yengesi Monhini yine önemli bir oyuna başlamıştır. Eve bazı kadınları çağıran Monhini Parvati ile Rundro’nun gerçekten evli olmadığını ve Rundro’nun Parvati’ye kötü davrandığını ispat etmek ister. Bunun içinde Parvati’ye Rundro’nun kahvaltısını hazırlamasını ister. Parvati hazırlarken Monhini kahvaltının içinde acı atar. Baharatlı kahvaltıyı yiyen Rundro Parvati’ye fırça atar. Monhini’nin planları bitmez. Bu seferde Parvati’nin eline sütle yakar ve bunu Rundro’nun eziyet için yaptığını ispat etmek ister kadınlara; ancak Parvati bu oyunu fark eder ve Rundro’nun işinden atılmaması için elinde ki yarayı saklar.

Sensiz Olmaz 21. Bölüm Fotoğrafları(Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 21. Bölüm Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın