Sensiz Olmaz 10 Haziran Final Fragmanı 50. Bölüm

Sensiz Olmaz  9 Haziran Final Fragmanı 48. Bölüm

Kanal 7 Sensiz Olmaz dizisinin Finalini 1 gün öne aldı ve Sensiz Olmaz dizisi 48. bölümü ile 9 haziran perşembe günü final yaparak ekranlara veda edecektir. 10 Haziran günü ise Yalancı Bahar isimli yeni bir Hint dizisi ekranlarda olacaktır.

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 4 Nisan 2016 pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşmaya başlayan Sensiz Olmaz dizisi 50. bölümü ile 10 Haziran cuma akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.Sensiz Olmaz 10 Haziran

Hindistan dizisi olan Sensiz Olmaz dizisi orijinal adı ile Rangrasiya olarak biliniyor Rangrasiya dizisi Hindistanda 2013 yılında başladı ve 2015 yılında 189. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etti. Rangrasiya dizisi Hindistan’da her bölümü 20 dk olarak yayınlandı.

Türkiye’de Kanal 7 Rangrasiya dizisini hafta içi her gün  120 yayınlıyor. Dolayısıyla Rangrasiya dizisi her gün 4 bölüm olarak yayınlanıyor ve haftada 20 bölüm ekranlara geliyor. Dolayısıyla 10 hafta ekranlarda olacak bu da yaklaşık 2.5 ay demek.Sensiz Olmaz 50. bölüm

Sensiz Olmaz dizisi Finalinde Neler Yaşanacak?

Paro’yu rüyasında gören Rudra, Paro’nun kendisine Mayra’nın kaderi olduğunu ve  Mayra’yı seviyorsa onu elde etmesi gerektiğini söyler

Rudra sevdiği kadına elde etmek için gittiği yolu geri döner ve konağa ulaşır. Konakta işler karışıktır. Tören için her şey hazırdır. Mohini ise Mayra’yı alır ve ona eğer Rudra’yı seviyorsa onu buradan kaçırıp Rudra’ya götürebileceğini söyler.

Mayra ise Rohit’e gider ve onunla evlenmeyeceğini söyler. Mayra’nın Rohit’ten aldığı cevap çok ilginçtir. Rohit aşkına sahip çıkmasını ister ve onu anlayışla karşılar.

Rudra ve Mayra konağın önünde karşılaşırlar ve Mayra evlenmediğini sadece seni sevdiğini Rudra’ya haykırır. Rudra ise Mayra’ya buraya onun için gelidğini söyler ve Sensiz Olmaz dizisi final yaparak ekranlara veda eder.

Sensiz Olmaz dizisi final bölümünde Paro yeni eşi Rohit’yi bırakacak ve çocuğunun babası Rundra’ya dönecek. İnanamayacaksınız ama Sensiz Olmaz dizisinin 10 haziran da yaşanacak final bölümünde Monhini  insafa gelecek ve yaptığı tüm kötülükleri itiraf edecek. Monhini son şans olarak Rundro ve Paro’yu tekrar bir araya getirecek.

Sensiz Olmaz finali

Sensiz Olmaz Final Fragmanı 9 Haziran

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sensiz Olmaz 10 Haziran Final Fragmanı 50. Bölüm (16 Yorum)

 1. MERHABA
  SENSİZ OLMAZ DİZİSİNİ ZEVKLE SEVEREK İZLEDİĞİM BİŔ KONUDUR.
  SENSİZ OLMAZ DİZİSİ BİTMESİN GÜZEL BİR KONU. AMA DİZIDEKİ
  PARO COK GÜZEL YAPIYORDU.
  VE DİZIDEN COK CABUK AYRILDI.
  YERİNE MAYRA GELDİ. MAYRADA GÜZEL ROL YAPIYOR. FENA DEĞİL
  SÜPER AMA DİZİ BİTMESİN.

 2. Rudra cok tatli biri onu cok seviyorum hele gulusu insani delirtiyor rudra seni ve paroyu cok seviyorum dedi ki:

  Berivan