Seni Kimler Aldı Barış Kimdir (Yiğit Kirazcı)

Pastel Film tarafından Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkarılacak yeni dizi Seni Kimler Aldı’nın oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından tanımaya devam ediyoruz. Seni Kimler Aldı  dizisinde  Barış ÇAMAY karakterine ünlü oyuncu Yiğit Kirazcı hayat verecek.

Barış ÇAMAY Çamay ailesinin tek mirasçısıdır. Zenginlik içinde yüzmektedir; ancak evde ki hizmetçinin kızına çocukluktan beri aşıktır. Zehra ise bir türlü Barış’a yüz vermemiştir; ancak Barış’ın gözü de Zehra’dan başkasını görmemiştir. Tam Barış ZEhra’ya şkını inandırdı derken Zehra’nın yeni bir kız kardeşinin olduğu ortaya çıkacaktır. Zeynep; zamanınd bir aileye evlatlık olarak verilmiştir ve her şey gün yüzüne çıkmıştır.

Yiğit Kirazcı Kimdir

1983 yılında İstanbul da doğan Yiğit KİRAZCI 33 yaşındadır. Vicdan dizisi ile ekranlarımıza konuk olmaya başlayan Yiğit KİRAZCI Son olarak Güllerin Savaşı dizisinde rol almış ve tüm yapımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde başarı ile mezun olmuştur. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Seviyor Sevmiyor dizisinde çok başarılı bir oyunculuk sergilemiştir.

Seni Kimler Aldı dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın