Seda Survivor’a Devam Edemiyor Seda’nın Yerine Kim Gelecek ?

yorumsuz
110

Geçen haftalarda büyük bir sakatlıkla boynunun sakatlanması ile Survivor’a veda eden Seda Tetik Survivor 2016 ya yer almayacak. Peki Seda’nın yerine biri gelecek mi ? Gelmeyecek mi ? Yeni yarışmacı Kim olacak mı ? Seda devam edecek mi edemeyecek mi ?

Oyun parkurunda kötü bir kaza geçiren Seda artık yarışmaya devam edemeyecek. 16 Mart Çarşamba günü eleme konseyinde Acun Ilıcalı’nın verdiği haberde detaylar şöyle…

survivor sedanın yerine kim gelecek biri gelecek mi

Bu hafta yarışmadan Kimse elenmiyor yani Yılmaz Morgül ve Ezgi’nin elenme adaylıkları düştü. Peki Tuğba’nın bireysel dokunulmazlık oyununu kazanmıştı o ne olacak ?

Tuğba bireysel dokunulmazlığını bir sonraki kaybedilen oyunda kullanacak. Peki atılan Sms’ler boşa mı gitti boşuna mı atıldı ?

Bu sorunun cevabı ise hayır değerli okuyucularımız. Seda’nın ayrılması ile sms’de birinci olan kişi bir sonraki kaybedilen dokunulmazlıkta dokunulmaz sayılacak ve 1. olan kişi bir kişiyi de elenmek için aday gösterecek.

Yani bu hafta neden elenen olmadı sorusunun cevabı Seda’nın sakatlanarak adaya veda etmesinden dolayı oldu. Seda’nın yerine de yeni bir yarışmacı gelmiyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın