Savaşçı Pia Kimdir( Albay İbrahim Kopuz’un Sevgilisi)

Savaşçı dizisi 2. sezon oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Savaşçı dizisine son olarak Gaye EVİN Teğmen Çiğdem rolü ile Ersin OLGAÇ  Doğan Bayındır rolü ile  Çağrı Şensoy ise Kürşat rolü ile Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Savaşçı dizisine son olarak yalnız takılan Albay İbrahim Kopuz’a güzel bir partner dahil edildi.

Savaşçı dizisinde yabancı aksanı güzel sarışın Pia karakteri dahil oldu. Bilindiği üzere Albay İbrahim Kopuz tam bir taş plak hastasıydı. Pia’da plak almak için plakçıya gelince Albay Kopuz ve Pia çarpıştı ve ilk anda ikisi de bir birinden çok etkilendi. Pia ve Albay Kopuz ayrılırken bir birlerinin gözüne baktı ama tanışamadı; sonrasında Alba Aşık Veysel’in plağını unutunca Pia Albay İbrahim Kopuz’a arkasaından vermek istedi; ama korumaları hemen müdehale etti ve Pia çok korktu. Sonunda Albay İrahim Kopuz’a kaldı Pia’yı sakinleştirmek.

Bakalım ilerleyen günlerde Pia ve Alay İbrahim Kopuz arasında bir aşk yaşanacak mı hep birlikte göreceğiz; ancak Pia göründüğü kadar temiz olmayabilir. Terör örgütleri tarafından Albay’ı şehit etmek için gönderilmiş bir ajan  olabilir.

Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Pia karakterini şuanda çıkaramadık. Kısa süre içinde sayfamıza ekleyeceğiz. Bizlere sizlerde yardımcı olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Savaşçı Pia Kimdir( Albay İbrahim Kopuz’un Sevgilisi) (2 Yorum)

  1. Hanımefendi Yugoslavyalı, ismi Alma Terzic. Daha önce Fatih, Şeref Meselesi, Güllerin Savaşı ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizilerinde rol aldı.