Şahane Damat 6. Bölüm Final Fragmanı 26 Temmuz(Ertelendi)

3 yorum
155

Şahane Damat Dizisi 26 Temmuz’da Final Yapıyor

Güncelleme: Şahane Damat dizisi finali 2 hafta ertelendi. Star Tv’nin yeni dizisi Şampiyon’un gecikmesi nedeniyle Şahane Damat Dizisi 8. bölüm ile 23 ağustos salı günü final yaparak ekranlara veda edecek

şahane damat 6. bölüm final fotoğrafları

Star Tv ekranlarının tutunamayan dizilerinden Şahane Damat dizisi erken final yapıyor. 21 haziran da yayın hayatına başlayan Şahane Damat dizisi ne yazık ki 23 Ağustos akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

Şahane Damat dizisi neden erken final yapıyor? Detaylar için Tıklayınız

Aldığı 2.0 ve 2.7 reyting ne yazık ki Şahane Damat dizisinin devam etmesi için yeterli olmadı. Star Tv Osman Sınav’ın yapımı Şahane Damat’a hiç fırsat vermedi ve 23 Ağustos akşamı final kararını verdi.

İlk yayınlandığı bölümü ile 2.7 reyting alabilen Şahane Damat Dizisi devam eden bölümlerde reytinglerini koruyamayarak daha da düşürdü ve Strar Tv’nin erken final kararını haklı çıkardı. Tabi ki reytinglerin düşmesinde Şahane Damat Dizisi ile ilgili final kararının basına sızması da etkili olmuş olabilir.

Şahane Damat Dizisi Finalinde Melike ile Mehmet’in mutlu olacağını ve aşklarını evlilik ile taçlandırılacaklarını düşünüyoruz. Melike’nin ise artık ailesine yalan söylemeyeceği bir hayat sürmesini ve Mehmet ÇIRAĞAN ile mutlu olmalarını istiyoruz.

Sizce Şahane Damat dizisi sizce nasıl bitecek? Yorumlarınızı sayfamıza bekliyoruz.şahane damat 26 temmuz final

Şahane Damat 26 Temmuz Final Fragmanı

Related Post

READ  Şahane Damat Dizisi Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şahane Damat 6. Bölüm Final Fragmanı 26 Temmuz(Ertelendi) (3 Yorum)

  1. Ya gərçekdən bən de bu diziyi çok ama çok seviyorum ya yönetmən izleyicileri niye kırıyosun Melike ve Mehmet çok yakışıyorlar siz de bişey söyleyin yalvarıyorum bitmesin yönetmən bizi gərçekdən hayal kırıklığlna uğratdın bu kadar insan bu diziyi seviyor bitmesin kırmayın bizi nolur sizi iyi habərlərle bekliyoruz