Menü Aç/Kapat
Rüzgarın Kalbi Ne Zaman Final Yapacak? Anasayfa 12.08.2016
Rüzgarın Kalbi Ne Zaman Final Yapacak?

Rüzgarın Kalbi Final Tarihi?

Rüzgarın Kalbi Dizisi finalFox Tv ekranlarının 20 Ağustos cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek yeni dizisi Rüzgarın Kalbi için Fox Tv ve Film Evi arasında ilk yayın hakları sözleşmesi hazırlandı.

Yeni sözleşme ile Rüzgarın Kalbi dizisi 13 bölüm garanti yayın haklarına sahip oldu. Rüzgarın Kalbi dizisi Fox Tv tarafından sözleşmede belirtilen bölüm sayısından önce final kararı verilirse Fox Tv tazminat ödemek zorunda kalacak.rüzgarın kalbi

Rüzgarın Kalbi Tüm Bölüm Reyitngleri

Rüzgarın Kalbi 1. bölüm ile 20 ağustos cumartesi 3.09 reyting ile 1. sırada

Rüzgarın Kalbi 2. bölüm ile27 ağustos cumartesi 4.27 reyting ile 1. sırada

Rüzgarın Kalbi 3. bölüm ile 3 eylül cumartesi 4.45 reyting ile 1. sırada kendisine yer buldu.

Reyitnglerden de görüldü üzere Rüzgarın Kalbi  dizisi başlar başlamaz Kanal D’nin yaz sezonunda en çok izlenen yaz dizisi olan Tatlı İntikam’a fark attı. Güçlü bir yeni sezon dizisi olarak 2016 2017 yeni sezonunda izleyicisi karşısına çıkan Rüzgarın Kalbi dizisi günden güne reytinglerini yükseltmeye devam ediyor.Rüzgarın kalbi 13. bölüm

Rüzgarın Kalbi 13. bölüm de bitecek mi?

Tabi ki Rüzgarın Kalbi dizisi ile ilgili bu sözleşme Rüzgarın Kalbi dizisinin sadece 13 bölüm yayınlanacağı anlamına gelmez. Rüzgarın Kalbi dizisi eğer başarılı olursa sözleşme bitmeden Fox Tv ile Film Evi arasında yeni bir anlaşma imzalanabilir. Tabi ki yeni sözleşme için iki tarafında Rüzgarın Kalbi dizisi performansından memnun olması gerekir. Şuanda Rüzgarın Kalbi dizisinden her iki tarafta çok memnun; eğer Rüzgarın Kalbi dizisi reytingleri böyle devam ederse Fox Tv daha fazla fiyat yükselmeden Film Evi ile eylül ayı sonunda yeniden masaya oturacaktır.

Rüzgarın Kalbi dizisi reytingleri beklenen performansı veremez ise 13 bölümden önce de final kararı alıp bitebilir de.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Nur

Bitmesin lütfen cok gzl bir dizi

Cevapla

Sena

İğrenç bir film

Cevapla

Sena

Bence iğrenç

Cevapla

RÜZGAR

BİTMESİN YA BİN BÖLÜM SÜRSÜN İZLERİM COK SEVİYORUUZ BİTMESİN

    Cevapla

    fatos

    Fatos ben o diziyi cok begendim lutfen devam etsin

Cevapla

mehmetali

aşk yeniden degil de niye bu film

Popüler Haberler