Rüzgarın Kalbi Ne Zaman Final Yapacak? Ne Zaman Bitecek?

11 yorum
206

Rüzgarın Kalbi Dizisi Final Tarihi

ruzgarin-kalbi-24-ekiim-finalGüncelleme  Rüzgarın Kalbi  dizisi 9. bölümü ile 24 ekim pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek. Rüzgarın Kalbi dizisi gün değiştirdi. Cumartesi gününden pazartesi gününe alındı. Pazartesi günkü büyük rakipleri karşısında da tutunamayan Rüzgarın Kalbi  dizisi final yaparak ekranlara veda edecek.

 

Rüzgarın Kalbi Final Fragmanı 9. Bölüm 24 Ekim

Fox Tv ekranlarında 20 Ağustos Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Rüzgarın Kalbi dizisi yapımcısı Film Evi Fox Tv ile 2016 2017 yeni sezonu için anlaştı. Başrollerinde Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal’ın yer aldığı Rüzgarın Kalbi Dizisi Fox Tv’den 2016 2017 yeni sezonu için 13 bölümlük ilk yayın hakları anlaşmasını imzaladı.

Rüzgarın Kalbi Tüm Bölüm Reyitngleri

Rüzgarın Kalbi 1. bölüm ile 20 ağustos cumartesi 3.09 reyting ile 1. sırada

Rüzgarın Kalbi 2. bölüm ile27 ağustos cumartesi 4.27 reyting ile 1. sırada

Rüzgarın Kalbi 3. bölüm ile 3 eylül cumartesi 4.45 reyting ile 1. sırada kendisine yer buldu.

Rüzgarın Kalbi 7. bölüm ile 8 ekim cumartesi 3.57 reyting ile 4. sırada kendine yer bulabildi. 

Rüzgarın Kalbi 8. bölüm ile 17 ekim pazartesi 2.18 reyting ile 13. sırada yer aldı. 

Yukarıda yer alan reyting sonuçlarından da görüldüğü üzere Fox Tv için Rüzgarın Kalbi dizisinin aldığı başarılı sayılabilecek reytingler yeterli olmadı. Fox Tv Rüzgarın Kalbi dizisini ölüm günü olan pazartesine attı. Daha doğrusu bitsin diye Rüzgarın Kalbi dizisine gün değiştirtti. Beklendiği gibi Rüzgarın Kalbi dizisi reytingleri cumartesiden pazartesine alınınca 3.5’lerden 2.2’lere düştü.

Reyitnglerden de görüldü üzere Rüzgarın Kalbi  dizisi başlar başlamaz Kanal D’nin yaz sezonunda en çok izlenen yaz dizisi olan Tatlı İntikam’a fark attı. Güçlü bir yeni sezon dizisi olarak 2016 2017 yeni sezonunda izleyicisi karşısına çıkan Rüzgarın Kalbi dizisi günden güne reytinglerini yükseltmeye devam ediyor.

READ  Rüzgarın Kalbi Ne Zaman Final Yapacak?

Rüzgarın Kalbi dizisi ile ilgili şuanda alınmış bir final kararı yok; Rüzgarın Kalbi dizisi yapımcısı Film Evi ile Fox Tv arasında 13 bölümlük anlaşma var muhtemelen Rüzgarın Kalbi dizisi reytingleri bu kadar iyi giderse eylül ayı sonunda sözleşme yenilenir diye düşünülüyordu; ancak beklenen olmadı ve Rüzgarın Kalbi dizisi için final kararı alındı.

 Rüzgarın Kalbi final tarihi?

Rüzgarın Kalbi dizisi 24 ekim pazartesi 9. bölümü ile final yapacak

İşte yukarıda okudunuz senaryo aslında her ne kadar eski kız arkadaşının gönlünü alma gibi klişe bir konudan oluşsa da senaryo kendi içinde izleyiciyi çok farklı yerlere çekebilmektedir. Bu yönüyle Rüzgarın Kalbi dizisinin tutma ihtimalini görüyoruz; ancak Ege’de yapılan çekimler Rüzgarın Kalbi dizisinin bir yaz dizisi görünümünde olduğunu da gösteriyor. Bu nedenle de kış aylarının gelmesi ile bu senaryo nasıl devam ettirilecek bilemeyiz; ancak biz Rüzgarın Kalbi dizisinin 13 bölüm sonra final yapacağını düşünüyorduk ancak bu kadar da dayanmadı ve 9. bölüm ile final kararı verildi ve Fox Tv’nin Rüzgarın Kalbi dizisi yapımcısı Film Evi ile yeni bir anlaşma imzalamayacağını açıkladı

Rüzgarın Kalbi dizisi iyi reytingler alırsa tabi ki 13 bölümden daha fazla da devam edebilirdi; ancak Rüzgarın Kalbi dizisi ilk bölümü ile 3.01 reyting alarak iyi bir başlangıç yapmıştı ve hızla da yükselmeye devam ediyordu; ancak günden güne düştü.

 

Rüzgarın Kalbi dizisinin şuanda kesin olarak açıklanmış bir final tarihi yok. Rüzgarın Kalbi dizisinin yeni sezon dizilerinin başlaması ile  güçlü rakipleri karşısında güç kaybedeceğini ve yapımcının da çok fazla zorlamayarak Rüzgarın Kalbi dizisini kasım 2016 da final yaptıracağını düşünüyoruz. Rüzgarın Kalbi dizisi senaryo olarak çok farklı yerlere gidebilrse tabi ki sezonlarca da devam edebilir; ancak senaryo ortada.

READ  Rüzgarın Kalbi Ne Zaman Final Yapacak?

 

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Rüzgarın Kalbi Ne Zaman Final Yapacak? Ne Zaman Bitecek? (11 Yorum)

  1. S,a ben murat Sivas’ta yazıyorum ben kolaylıkla dizi sevmem ama rüzgarın kalbini izledikten sonra sevdim dedim sonrada final yaptı sizden istediğim tekrar kaldığı yerden başlaması sizleri seven seyirciyim ben iyi günler

  2. bu dizi iğrenç hemen bitsin itemiyorum bu dizi veya günü değişşin BİTSİNNNNNNNNNNN ŞAÇMA SAPANNN DİZİ

  3. ya asla bitmesin bu dizi reytngerlde 1. sırada bitecegni sanmıyorum ama yani yeni sezon acılıssnı bekleriz lütfen bitmesin…

  4. Guzel bi dizi uzin zamandir izledigim tek dizi ama bence 13 bolumde kalsin uzayinca izlenmiyor..acikcasi ben izlemiyorum zamanla sacmalamaya basliyorlar..dizi cok guzel tadinda biraksinlar bence…

  5. Ya bu dizi asla bitemez bütün akrabalarima söylüyorun izlesinler diye elimden geleni elimizden geleni yapiyoruz lütfen bitirmeyin eminimki çok izlenilecektir inşallah lütfen yeni sezona kadar hatta daha fazla devam etsin.