Rengarenk Kaan Taşener Kimdir?

Rengarenk Kaan Taşener Kimdir?

rengarenk can resimleriStar Tv ekranlarında yaz aylarında izleyici ile buluşması beklenen Rengarenk dizisinin erkek başrol oyuncu belli oldu. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Gündoğdu karakterine hayat veren Kaan Taşener Rengarenk dizisinde erkek başrol oyuncusu olarak yer alacak.

Kaan Taşener Rengarenk dizisinde Can karakterine hayat verecek. Can Rengarenk dizisinde bir veteriner rolü ile karşımıza çıkacaktır.

Rengarenk Kaan Taşener resimleriKaan Taşener ile segili olan Selin Şekerci de Rengarenk dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. Böylelikle Rengarenk dizisi yapımcısı Ntc Medya günlük hayatta iki sevgiliyi dizide de sevgili olarak oynatacak.

 

Peki Kaan Taşener kimdir? Kaan Taşener Biyografisi

1979 yılına doğan yakışıklı oyuncu Kaan Taşener 37 yaşındadır. Konya Selçuk Üniversitesi Tiyatro Anasanat Dalı mezunudur. 1988 yılında Karanlıkta İlk Işık Kubilay oyuncu ile tiyatroya başlayan oyuncumuz 2004 yılında Samanyolu ekranlarında yayınlanan Beşinci Boyut dizisi ile televizyon ekranlarında yer almıştır. Kaan Taşener daha sonra Kuzey Güney, Fatma Gülün Suçu Ne ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde yer almıştır.

READ  Rengarenk Sedef(Açelya Devrim Yılhan) Kimdir Fotoğrafları Sevgilisi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın