Pusat Çakır Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinden Neden Ayrıldı

Pusat Çakır Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinden Ayrıldı mı?pusat-cakir-kurtlar-vadisi-pusu-dizisinden-ayrildi-resimleri

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi kan kaybetmeye devam ediyor. Önce Çakır’ı kaybeden  Kurtlar Vadisi Pusu şimdi de Çakır’ın aslan oğlu Pusat’ı kaybetti.  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Pusat Çakır rolüne hayat veren Görkem Sevindik  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden ayrıldığını açıkladı. Aynı zamanlarda biz bu ayrılığın şokunu yaşarken  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden ayrılan Görkem Sevindik  Raci ŞAşmaz’ın yapımını üstlendiği Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosuna katıldığı haberleri yayıldı. Gerçekten de Görkem Sevindik  ve EDHO oyuncularının beraber yer aldığı poz sosyal medyayo sallamıştı.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-2016-2017-yeni-sezon-kadrosu-resimleri

 Görkem Sevindik Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden neden ayrıldı?

Görkem Sevindik  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin bu sezon ekranlarda olamayacak olmasına oldukça içerlemişti. Raci Şaşmaz’ın da  Görkem Sevindik’in oynamak istediği haberlerini alması ile transfer çalışmaları hız kazanmıştı.

 Pusat Çakır Kurtlar Vadisi Pusu Dizisine geri dönecek mi?

Necati ŞAŞMAZ ise Görkem Sevindik’e nasıl bir tepki verdi ve devam eden günlerde bu sayfalardan sizlere bildireceğiz; ancak kesin olan bir şey var Görkem Sevindik   Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin ocak 2017 de ekranlara gelecek 301. bölümünde Pusat Çakır rolü ile izleyicisi karşısına çıkamayacak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Pusat Çakır Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinden Neden Ayrıldı (8 Yorum)

  1. Kurtlar vadisi pusu baslayacakta neolacak.siz ancak hayallarinizla turkiyeyle ilgili guzel seyler yapabilirsiniz.ama ancak butun dunya biliyorki siz ne pislik oldunuzu.hayallarinizla devam edin.baska bi boh yapamasiniz saten.piss turk rasiztleri.nereye gitsem heryerde piss turkler var.aminiza koyim ben sizin.turkiyeye siktir gidin.butun dunya bikmis sizden.piss arschloch turklwr

    • Lan hasan denen ermeni dölü ananı ne türk varsa düzsün.sevmiyorsan cehenneme kadar yolun var defol gitt!!!

    • Lan hasan denen ermeni dölü ananı ne türk varsa düzsün.sevmiyorsan cehenneme kadar yolun var defol gitt!!!

    • Hasan sana kim basan .. muhuhahaaa… Ermenilerin tüm dünyada solucan muamelesi gördüklerinin en büyük sebebi sen ve senin gibi mahlukların kendilerini besleyen elleri ısırmaya kalkışmalarındandır.Almanyadada öyle, burada yani Amerikadada öyle. Loser deush bag !!!

  2. Akif pusat timur aynura kara hepsi iyi oyuncular idi neden gutdiler ama onlar dizinin gozleri idi abdulhey