Poyraz Karayel’den Harika Performans Kaç Kadeh Kırıldı 29. Bölüm

Poyraz Karayel 29. bölümde söylediği şarkı ile herkesi büyüledi. Büyük sanatçılara taş çıkartan bir performansı ile İlker Karale‘yi gerçekten yine tebrik ediyoruz. Yazımızdan bu şarkıya ulaşabilir dinleyebilirsiniz.  Dizinin 29. bölümü 2. fragmanında çalan bu ne yaptımsa seni unutamadım arabesk şarkısı ile Ayşegül adeta şoke oldu. Dizinin bu sahneleri ile izleyiciye çok güzel sürpriz yapan Poyraz Karayel’in üstündeki kırmızı gömlek ve Beyaz cekette şarkının havasına tam oturmuş.

poyraz karayel arabesk şarkı 29. bölüm

Gittikleri barda meyhanedeki canlı performansı ile Ayşegül için söylediği bu şarkı gerçekten sosyal medyanın en çok tıklanan konuları arasında oldu. İnsanlar acaba bu ses gerçekten Poyraz Karayel’in kendi sesi mi diye sordu ?

Müslüm Gürses ile özdeşleşen Kaç Kadeh Kırıldı arabesk şarkısını yıllar önce rahmetli sanatçının o harika sesinden dinlemiştik.

Poyraz Karayel 29. Bölüm Kaç Kadeh Kırıldı 28 Ekim

Aynı Şarkıyı Müslüm BABA’dan Dinleyebilirsiniz…

Hatırladığınız Üzere Şarkının Sözleri Şöyle;

Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım,

Kaç gece ağladım böyle gizlice ne yaptımsa seni unutamadım,

Kim bilir kimler var şimdi kalbinde sen beni unuttun çoktan belkide

Ben hala yaşarım eski günlerde her şeyde sen varsın unutamadım…

Evet değerli okuyucularımız Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel 29. bölümü heyecan ile bekleniyor. Dizinin bu arabesk şarkı sahnesini yayınlaması ile yazımızda sizlerle olacaktır. 28 Ekim 2. fragmanda çalan şarkı malum bölümde de tam versiyon olarak sizlerle olacaktır. Sitemiz en özgün içeriklerle müzik ve fragmanlarla sizlerle olmaya devam edecektir sitemize girdiğiniz için teşekkür ederiz.

Siz Poyraz Karayel’in Sesini Nasıl Buldunuz Heyecan ile değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın