Poyraz Karayel Gün Değiştirecek mi? Poyraz Karayel Kanal Değiştirecek mi?

11 yorum
468
Güncelleme:

Limon Film’den Poyraz Karayel dizisi için alınan final kararı ile resmi açıklama geldi

“Sevgili Poyraz Karayel’ci. 7 Ocak 2015’t başlayan Poyraz Karayel 1 Mart 2017’de ekranlara son kez gelecek.

82 bölüm boyunca oyuncuları, yazarları, müzisyenleri, teknik ekibi ve izleyicisi ile beraberce yarattığımız Poyraz Karayel efsanesi için hepinizin emeğine sağlık. Yeni projelerde görüşmek üzere herkese sonsuz teşekkür ederiz.”

Kanal D 82 bölümlük dizisi Poyraz Karayel’i çöpe atmaya hazırlanıyor. Limon Film tarafından 82 bölüm çekilerek yayın hakları 3 sezon boyunca Kanal D’ye verilen  Poyraz Karayel dizisine Kanal d 15 bölüm daha dayanamadı. Daha önce aldığımız tüyolar da Kanal D’nin ne olursa olsun Poyraz Karayel dizisinin bu sezon sonuna kadar izleyicisi işle buluşturacağı haberleri gelmişti; ancak son gelen açıklama ile hepimiz şok olduk. Kanal D yeni dizisi İsimsizleri Diriliş Ertuğrul ile rekabet etmesi için çarşamba akşamları yayınlamaya karar verince Poyraz Karayel  dizisi için de kaçınılmaz final yolu göründü.

Aslında Kanal D sevilen dizisi Bodrum Masalına bu konuda oldukça fazla iyi niyet göstermiş ve 3 defa dizinin günün değiştirmişti. Peki bu durum Poyraz Karayel  dizisi için de gösterir mi dersiniz? Şuana kadar Limon Film Kanal D’yi gün değiştirme konusunda ikna etmiş değil. Kanal D’nin dizilerinin dağılımına bakacak olursan İçerde dizisinin olduğu gün Kanal D’nin herhangi bir dizi yok. Bu durumda Kanal D Poyraz Karayel’i final yapan Babam Ve Ailesi dizisi yerine kolaylıkla alabilir. Zira İçerde dizisi rekabet olmayınca çok yüksek ve hak etmediği reytingler alıyor. 

Bence Poyraz Karayel dizisine de son bir şans daha verilmeli ve duran çekimler devam etmeli. Poyraz Karayel dizisi 1 marttan itibaren artık pazartesi günleri ekranlara gelmeli

Peki bu konuda neler yapabiliriz? Poyraz Karayel’in Devam Etmesi için neler yapabiliriz?

Burada ilk hedef tabi ki Kanal D olmalı. Sosyal medyada 1. 000. 000’dan fazla takipçisi olan  Poyraz Karayel dizisinin pazartesi gününe alınması ve devam ettirilmesi için  0 (212) 478 00 88 numaralı Kanal D  görüş, öneri ve eleştirilerşi hattını aramak; sonrasında ise [email protected] kanald.com.tr mail adresine ve Poyraz Karayel  dizsinin gün değiştirmesi konusunda mail atmalıyız.

READ  Poyraz Karayel 1 Mart Final Fragmanı 82. Bölüm

Ben Poyraz Karayel  dizisinin pazartesi gününe alındığında en az 5 reyting alacağını ve ilk 5 içine gireceğini tahmin ediyorum. 

Poyraz Karayel Final Yapmamalı; Yamaz……………………….

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Poyraz Karayel Gün Değiştirecek mi? Poyraz Karayel Kanal Değiştirecek mi? (11 Yorum)

  1. aabi aynen ya hep guzel diziler hemen son veya final varıyo bali 3 sezonunu yapın guzel dizi istekler bol

  2. ya niye final yapıyo dün izlediğimde ağladım şimdide ağlıyorum yaa tek seyrettiğim dizi buyduuuuuu niye final yaptı pis Diriliş Ertuğrulllll

  3. Son 1 bolum kaldi. Poyrazin kendisinden cok konusmasini ozleyecem… Bu sezon 1.ve 2. Sezonun yarisi kadar marakli deyildi zaten. Bi dizi fazla uzatilanda heyacani kalmiyor artik. Uzulsemde durust olmak gerekirse dogru karar almislar :/

  4. Aslında bi yerde bu yazıya rastladım belki poyrazcılar deneyebilir hadı poyrazcılar iş başına Aslında Kanal D sevilen dizisi Bodrum Masalına bu konuda oldukça fazla iyi niyet göstermiş ve 3 defa dizinin günün değiştirmişti. Peki bu durum Poyraz Karayel dizisi için de gösterir mi dersiniz? Şuana kadar Limon Film Kanal D’yi gün değiştirme konusunda ikna etmiş değil. Kanal D’nin dizilerinin dağılımına bakacak olursan İçerde dizisinin olduğu gün Kanal D’nin herhangi bir dizi yok. Bu durumda Kanal D Poyraz Karayel’i final yapan Babam Ve Ailesi dizisi yerine kolaylıkla alabilir. Zira İçerde dizisi rekabet olmayınca çok yüksek ve hak etmediği reytingler alıyor. Bence Poyraz Karayel dizisine de son bir şans daha verilmeli ve duran çekimler devam etmeli. Poyraz Karayel dizisi 1 marttan itibaren artık pazartesi günleri ekranlara gelmeli..Peki bu konuda neler yapabiliriz? Poyraz Karayel’in Devam Etmesi için neler yapabiliriz?

    Burada ilk hedef tabi ki Kanal D olmalı. Sosyal medyada 1. 000. 000’dan fazla takipçisi olan Poyraz Karayel dizisinin pazartesi gününe alınması ve devam ettirilmesi için 0 (212) 478 00 88 numaralı Kanal D görüş, öneri ve eleştirilerşi hattını aramak; sonrasında ise [email protected] kanald.com.tr mail adresine ve Poyraz Karayel dizsinin gün değiştirmesi konusunda mail atmalıyız.
    Ben Poyraz Karayel dizisinin pazartesi gününe alındığında en az 5 reyting alacağını ve ilk 5 içine gireceğini tahmin ediyorum.

  5. Zaten güzel diziler hemen final oluyor ama saçma sapan diziler final olmuyor bence final olması saçma zaten çarşambayı bekliyoruz eycanlan nolacak diye final bizi çok özgünümit