Paramparça Dilara’nın Annesi Kimdir(Nebahat ÇEHRE)

yorumsuz
173

Paramparça Dilara’nın Annesi Rolünde Kim Oynayacak?

Nebahat ÇEHRE 2016Paramparça dizisine yeni bir yıldız daha dahil oluyor. 2016 sezonuna damga vurmayı başaran Paramparça dizisinde Ayşe karakterine hayat veren Şükran OVALI’nın ayrılmasının ardından diziye yeni bir dünya yıldızı geliyor.

Paramparça dizisinin 2. sezonunda Dilara’nın annesinden bahsedilmiş; ancak sonradan üstü kapanmıştı. Paramparça dizisi 2016 2017 yeni sezonunda Dilara’nın Amerika’da ki annesi Türkiye’ye gelecek.

Paramparça dizisinin yeni sezonunda Dilara’nın Amerika’da ki annesi karakterini ise yıldız oyuncu Nebahat ÇEHRE canlandıracak.Paramparça nebahat çehre resimleri

 Paramparça Dizisine Yeni Gelen Nebahat ÇEHRE kimdir?

1944 yılında Samsun’da dünyaya gelen Nebahat ÇEHRE 72 yaşındadır. İlerlemiş yaşına rağmen genç kızlara taş çıkaran bir vücuda sahiptir. Laz bir ailenin kızı olan Nebahat ÇEHRE 15 yaşında güzellik kraliçesi seçilmiştir.

1967 yılında Yılmaz Güney ile evlenen Çehre boşandıktan sonra sayısız film ve projede yer almıştır. Nebahat ÇEHRE’nin son yer aldığı büyük projeler arasında Muhteşem Yüzyıl, Kara Para Aşk, Aşkı Memnu ve A.Ş.K gibi projelerde yer almıştır.  Nebahat ÇEHRE 2017

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın