Paramparça Cansu Ölecek mi? Leyla Tanlar Diziden Ayrılacak mı?

yorumsuz
104

Paramparça dizisinde Cansu karakterine hayat veren Leyla Tanlar’ın dizide ki geleceği belli oldu. Paramparça dizisi senaristleri senaryoyu ilerlettikçe Leyla Tanlar’da rahatladı. Zira Leyla Tanlar bile  Paramparça dizisinde senaryonun nasıl devam edeceğini bilmiyordu.leyla-tanlar-paramparca-dizisinden-ayrilacak-mi-fotograflari

Özellikle Paramparça dizisinin de reyting kaybetmesi ile Cansu karakteri reytinglere feda mı edilecek diye düşünülürken Paramparça  dizisinde Cansu karakterinin devam edeceği belli oldu.

Paramparça Cansu İyileşecek mi?

Paramparça dizisinde Cansu Parkinson hastası. Aslında ilerleyen yaşlarda Parkinson hastalığından kurtuluş yok ancak Cansu’nın yaşı genç olduğu için ameliyat olacak ve iyileşecek.

Endemol Shinbe Turkey Paramparça dizisinin 2016 2017 sezonu sonunda final yapacağını sezonun başında açıklamıştı. Bu durumda Paramparça dizisinde Leyla Tanlar bu sezonun sonuna kadar dizide devam edecek.

Paramparça dizisinde Cansu ölmeyecek ancak Cansu bir parçasını kaybedecek. Cansu bebeğini kurtarmak için canını feda etmeye çalışsa da Cansu bebeğini kurtaramayacak.paramparca-cansu-olecek-mi-resimleri

 Leyla Tanlar Paramparça Dizisinden Ayrılacak mı?

Leyla Tanlar kesinlikle paramparça dizisinden ayrılmayacak. Beyninde ki tümörden ameliyat olan Cansu canını kurtarsa da bebeğini yaşatamayacak.

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın