Menü Aç/Kapat
Paramparça 63. Bölüm 2. Fragmanı Harun Oğlunu Kaçırır Paramparça 11.04.2016
Paramparça 63. Bölüm 2. Fragmanı Harun Oğlunu Kaçırır

Paramparça 63. Bölüm 2. Fragmanı Harun Oğlunu Kaçırır 

Star Tv’nin en sevilen dizilerinden Paramparça 63. Bölüm ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. 25 nisan pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşacak Paramparça dizisinde büyük planlar bozuluyor; Cihan yine yıkılmıyor.

Paramparça 63. Bölüm fotoğraflarıMaide Candan’ı Ozan’ın üzerine resmen bela etmiştir. Her şeyini kaybeden Avukat Candan’ın her şeyi geriye döndermek için yapması gereken şey bellidir; Ozan’ı kendine bağlamak.

Maide’nin asıl amacı ise Ozan’ın üzerinden Cihan’ı yıkmak; ancak Cihan yıkılamayacak bir ağ gibidir. Her yerden saldırı alan Gürpınar ailesinin son düşmanı ise Deniz’in babasıdır. Burhan’da artık Cihan’ı yıkmaya çalışmaktadır.

Ayşe ise kuzeni Harun ile ilgili gerçekler öğrendiğinde büyük şok yaşar. Cihan’ın anlattığı Harun’un kuzeni Harun olmasına inanamayan Ayşe için seçim vaktidir. Ya sevdiği adama inanıp güvenecek ya da Cihan’ı terk edecektir. Cihan’ın bu savaşta en büyük yardımcısı ise Ayşe’dir

Paramparça 63. Bölüm Fotoğrafları

Paramparça 63. Bölüm 2. Fragmanı Harun Oğlunu Kaçırır

 

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler