Paramparça 62. bölümde neler olacak 18 nisan fragmanı

Paramparça 62. bölümde neler olacak 18 nisan fragmanı

Star Tv ekranlarında ikinci sezonu ile ekranlara gelen Paramparça dizisinin bu hafta yayınlanacak 62. bölümünde kıyamet kopacak. Barış Falay’ın canlandırdığı Harun karakterinin Gürpınar ailesini bitirmek için yaptığı plan tutacak mı?

Paramparça 62. bölüm candan (1)Paramparça 62. bölümde Neler Olacak

Paramparça dizisinin 8 nisan akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde Harun Dilara’sına ve oğluna kavuşmak için Cihan Gürpınar’ı yakacak bir hamle yapar. Maide’nin de desteği ile bu sefer Harun Cihan’dan kurtulabilecek midir?

Avukat Candan ise Harun’u elde etmek için başarılı bir oyun planlar. Maide’nin de yönlendirmesi ile Ozan’a yaklaşarak ve kadınlığını kullanarak Candan’ın yapacağı bu plan çok tehlikelidir. Candan Avukatlığını bile kaybetmiştir; artık elinde koz olarak sadece kadınlığı kalmıştır. Maide ise Candan’ı büyük vuruş için kullanacaktır.Paramparça 62. bölüm cansu 2016

Cihan ve Ayşe arasında ki aşk karşılıklı güvene dayalı olarak başlamıştır; ancak Cihan’ın durumu çok kötüdür. Namusu için Candan’la evlenmiştir; ancak Harun Cihan’ın kuzeni Ayşe’ye büyük zarar vereceğini düşünmektedir.

Paramparça 18 Nisan Fragmanı

 

paramparça maide

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın