Paramparça 36. Bölüm Fragmanı Özet Videosu 12 Ekim

yorumsuz
101

Paramparça 36. Bölüm 2. Fragmanı Neden Yok Yayınlanmıyor ? İşte Paramparça 12 Ekim’de yaşanacaklar ve tüyolar haberimizde

Paramparça kendi gün ve saatinde izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Adrenalin hormonlarını daha çok salgılatan dizide heyecan dur durak bilmiyor. Olaylar ve yaşananalar bir bir bomba gibi düşüyor. Paramparça önümüzdeki hafta 36. bölümü ile Star Tv ekranlarında olurken dizinin geçen hafta 35. bölüm 2. fragmanını çıkarmaması izleyiciyi üzdü. Yeni sezon ilk bölümle beraber 2 fragman çıkartan Paramparça bakalım 36. bölüm de 2. fragmanını yayınlayacak mı ? Genel olarak dizi tek fragman yayınlıyor.

paramparça 36. bölüm özeti 12 ekim

12 Ekim ekrana gelecek dizide neler yaşanacak işte özeti ;

Paramparça 36. Bölüm Tüyoları Özeti

Genel manada stresli giden dizide Gülseren artık dayanamaz hale geliyor. Yalıya çıktığı günden beri işler bir türlü yerine koyamayan Gülseren Cihan ile kavga eder.  Harun’un yeni hedefi Gülseren ile sevgili olarak Cihan’ı can evinden vurmak ister. 36. bölümde yaşanacaklar ve olacaklar herkesi şaşırtacak cinsten. İntikam için Gülseren’i kullanana Harun aslında Dilara’ya aşıktır. Fakat ilerleyen bölümlerde İntikam içinde olsa Harun Gülseren’e gerçekten aşık olabilir.

Geçen hafta Keriman’ın şantajı sürpriz olmuştu.

Sizlerde 36. Bölüm Özeti ve Tüyoları hakkında düşüncelerinizi Yorum olarak yazabilirsiniz. Yorumlar en alt kısımdadır.

Paramparça 36. Bölüm Fragmanı Özet Videosu 12 Ekim

36. bölüm 2. fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın