Menü Aç/Kapat
Oktay Kaynarca(Hızır Reis) Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Yeni Sezonunda Dizinden Ayılacak mı? Eylül 2017 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.05.2017
Oktay Kaynarca(Hızır Reis) Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Yeni Sezonunda Dizinden Ayılacak mı? Eylül 2017

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 30 mayıs salı akşamı 71. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etti.  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2. sezon finalini yaptı ve veda etti ama sezon finali bölümü sahneleri ile çok konuşuldu. Hızır Reis hem Serkan’dan hemde Davut’tan kurtulunca masayı da oğlu yeğeni ve kardeşini bıraktı.

Hızır Reis İstanbul yaşamını arkasında bırakarak Karadeniz’e yerleşmeye karar verdi. Silah işini de dostlarına bırakan Hızır Reis her şeyden elini çekince izleyici acaba  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Oktay Kaynarca ayrılacak mı sorusunu sordu; ancak hemen cevaplayalım.

Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Hızır karakteri her ne kadar bu işleri bırakmak istese de tabi ki bırakamayacak. Köyde silahı bırakan Hızır’a saldırı gerçekleştirilecek ve Hızır vurulacak. Hızır yaylada vurulurken şehirde de ortalık karışacak; zira düşmanları İlyas’ı rahat bırakmayacak. Hızır Reis çok ağır yaralanacak uzaktan gelen kurşun ile.

Oktay Kaynarca kesinlikle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılmayacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 3. sezonunda Tipi Ağa ve Songül’ün muhtemelen düğünü gerçekleşecek ve Hızır Reis’te o düğüne bulunacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon senaryosunu bilmiyoruz ancak muhtemelen Hızır Reis İstanbul’da işler istediği gibi gitmeyince veya Karadeniz’de kendisine veya ailesine yapılan saldırı sonrası İstanbul’a geri dönme kararı alacak.

Ancak sizlere Hızır Reis Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrılmayacak; ancak Ceylan ve Zeyno Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunda diziden yer almayacak. Ceylan Amerika’ya gidecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

alpaslan ın hayatına birini sokun tekrar aşık olsun sonuçta nefes aldıkça hayatımıza birileri girecek hızır alininde sıfırdan bir suzi yaratın amerikadan dönsün hamile olarak

Cevapla

Anonim

suzi geri dönsün ve ilyasla evlensin çok yakışıyolar birlike görmek isiyoruz

Cevapla

Anonim

ömer ve kuzeni halasının eniştesinin kızıylada o olsun hayriye ana onları nişanlansın yakışıyorlar

Cevapla

Anonim

bencede meryem uzerli dizide olsun yenisezon 3 aylık hamile olarak çıksın yakışır ilyasa abisinin adı yusuf çakır beyli olsun aslında ilk sezon adı ömerdi şimdi yusuf yusuf çakır beyli dogsun alp aslan biriyle birlikte olsunn hızır alide

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler