O Hayat Benim Hasret Ölecek mi? İclal Aydın Diziden Ayrılacak mı

O Hayat Benim Hasret Ölecek mi? İclal Aydın Diziden Ayrılacak mı

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi O Hayat Benim’de bu hafta bir ayrılık mı yaşandı. O Hayat Benim dizisinin değişmez karakterlerinden Bahar’ın öz annesi Hasret ölerek O Hayat Benim dizisinden ayrıldı

Mehmet Emir ve Hasret denizde büyük bir kaza ile karşı karşıya kalırlar. Mehmet Emir Hasret’i de alır ve bot ile karaya ulaşır; ancak Hasret için zaman tükenmektedir. Ecel Hasret’i yakalamıştır. Hasret hastaneye bile kaldırılamadan Ambulansı beklerken hayata gözlerini yumar.222

O Hayat Benim dizisinde Hasret ağır yaralı iken kızı Bahar gözeleri önüne gelir. Bu sahne dizilerde genelde ölüm sahnesi öncesi yayınlanan sahnedir.

Peki O Hayat Benim dizisinde Hasret neden ayrıldı?

O Hayat Benim hasret ölecek miSeneler sonra öz çocuğuna kavuşan Hasret daha kızına doymadan öldü. Bahar ise annesine yeni kavuşmuşken ölümün soğuk yüzünü hissetti.

Tabi ki bunlar senaryo. O Hayat Benim dizi ayrılıklarla meşhur bir dizi olmaya devam ediyor. 201 2015 sezonunda da O Hayat Benim dizinden büyük ayrılıklar yaşanmıştı.

Başarılı yönetmen Hülya BİLBAN’dan diziye devralan Hamdi ALKAN O Hayat Benim dizisi oyuncu kadrosunu resmen baştan kuruyor. Senaryo değiştikçe O Hayat Benim dizisi oyuncular da değişmeye devam ediyor. O Hayat Benim dizisinden giden oyunculara senaryo sebebi ile diyoruz; ancak Hamdi Alkan’a dayanamayıp da diziden ayrılan çok oyuncu da var.  Örnek verecek olursak Yeşim Ceren Bozoğlu ve Birgül Ulusoy

O Hayat Benim dizisinde Hasret karakterine hayat veren İclal Aydın’ın neden diziden ayrıldığı şuanda kesin olarak bilinmiyor.

İclal Aydın O Hayat Benim dizisinden ayrılacak mı?

Evet İclal Aydın kesinlikle O Hayat Benim dizisinden ayrılacak

ancak sizi daha fazla heyecanlandırmadan açıklayalım. O Hayat Benim dizisinde Hasret ölmeyecek. Mehmet Emir Bey Hasret’i hastaneye yetiştirecek ve Hasret yoğun bakıma alınacak; ancak kurtulacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın