Menü Aç/Kapat
No 309 Koray Kimdir ? Gerçek İsmi Nedir ? No 309 05.03.2017
No 309 Koray Kimdir ? Gerçek İsmi Nedir ?

Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın yer aldığı dizi No: 309 dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu.Her çarşamba 20:00’da seyirciyle buluşan romantik komedi tarzındaki diziye Koray Durmaz isimli bir karakter dahil oldu.Sevilen dizi  No:309 ‘a dahil olan Koray karakterini Kemal Pekser canlandıracak.

No : 309 Kemal Pekser Kimdir?

No : 309 dizisine yeni dahil olan Kemal Pekser 19 Ocak 1981 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi.36 yaşında olan yakışılı oyuncu Anadolu Üniversitesinde okudu.Dj’lik snowbord ve tenis eğitmenliği yapan Kemal bir dönemde baba mesleği olan zeytincilik işlerini yapmış.Yakışıklı oyuncumuz sırasıyla Küçük Kadınlar,Evli ve Öfkeli, Süpür, Kartallar Yüksek Uçar, Hayattan Korkma,Kara Gümrük Yanıyor, Doktorlar , Candan Öte  ve Eksik Etek dizilerinde oynamıştır.

Kemal Peksen özellikle Küçük Kadınlar dizisinde Timuçin karakteriyle tanınıyor.Kemal Peksen’in aşk hayatı ise bulunmuyor.

No : 309 Kemal Pekser İnstagram

https://www.instagram.com/kemalpekser/

 

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Merve

Güzel bir dizi

Cevapla

Selin

Küzel devam edin

    Cevapla

    Merve

    Selin
    Küzel değil güzel

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler