Nevruz Neden Esra Erol’dan Ayrıldı Geri Dönecek mi

Nevruz Neden Esra Erol’dan Ayrıldı

Atv ekranlarının reyting rekortmeni evlendirme programı Esra Erol’la da beklenmedik bir olay yaşandı. İzdivaç programı Esra EROL’la programında yaptığı hareketlerle dindar kesimin tepkisini çeken Nevruz sonunda programdan kovuldu.

Peki Esra EROL neden Programına Reyting Kazandıran Nevruz’u programından Kovdu?

Nevruz neden yokEsra Erol’un programına ilk geldiği andan itibaren tüm dikkatleri üzerine çeken Nevruz programa yalan ile başladı. Hiç evlenmediğini ve bekar taliplerini beklediğini söyledi. Daha sonrasında ise Nevruz’un daha önce biri ile evlenip boşandığı ortaya çıktı. Bu soruya Nevruz’un cevabı ise ben o günleri hiç yaşanmamış saydım bu nedenle bekarım dedim oldu.

Son olarak Tarkan’ın yeni çıkan Single CD’si bir talibi tarafından Esra Erol’a hediye olarak getirildi. Nevruz talibini kabul etmedi; ancak Tarkan için sahnede yerle yattı.

Tarkan için ağlayan ve ona sarılmak istediğini her durumda söyleyen Nevruz gelen taliplerinin elini bile tutmadı. Tarkan sanki erkek değil veya Tarkan’a dokunmak ona haram değilmiş gibi davranan ve psikolojik problemleri olduğu düşünülen Nevruz Hanım son olarak Akit gazetesinin konusu oldu.

 Nevruz Esra Erol’a geri dönecek mi

Akit Gazetesinden bu konuda çok ağır eleştiri alan Nevruz sonunda programdan kovuldu. Esra Erol tepki çektiği için Nevruzu programından attı. Esra Erol programına Nevruz’un geri gelmeyeceği başka bir kanala geçebileceği gelen haberler arasında.

Nevruz’dan 24.03.3016 tarihinde yeni bir açıklama geldi. Nevruz’un Seda Sayan’ın sunduğu Evleneceksen Gel programında bir adaya talip olacağının açıklanmasının ardından Esra Erol ve ekibi verdiği kararı yeniden değerlendirmek zorunda kaldı. Esra Erol’la programından yapılan son resmi açıklamada Nevruz’un programdan ayrılmadığı hala programın kanatlarının altında olduğu; ancak bir rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı vurgulandı; ayrıca Nevruz’un başka bir kanal geçmesi gibi bir durumun olmadığı iyileşince çekimlere katılacağı ve talip kabul edeceği bildirildi 

Nevruz evlendi mi?

Nevruz Evlenmedi. Esra Erol’la programından kovuldu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın