Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Neden Final Yapıyor Ne Zaman Bitecek

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Neden Final Yapıyor Ne Zaman Bitecek

Star Tv bir projeden daha eli boş döndü. Türk televizyon tarihinin en pahalı yapımları arasında ilk sırayı alan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi ilk 20 bölümde resmen çuvalladı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan devam edecek miStar Tv ekranlarında 12 kasım 2015 perşembe günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi 30 ülkeye satılmış ve aynı anda yayın yapılmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan final tarihiMuhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Neden Final Yapıyor ?

Ülkemizde çok tutulmasa da Osmanlı’yı merak eden toplumlar tarafında oldukça beğenilen dizi hafta birincisi bile olmaktadır; ancak ülkemizde neredeyse onun %1 bütçesine sahip Elif dizisi ile aynı reytingi alarak çoğu zaman gününde ilk 20 içerisine bile girememektedir.

Yurt dışı satışlardan gelen para ile maddi sıkıntısı olmayan Tims Production diziyi 30 bölüm üzerinden pazarladığı için dizi 30 bölüm devam edecek. Yurt dışında çok başarılı reytingler alan  Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 2. sezonu ile de Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Ne Zaman Bitecek

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan ne zaman final yapacak
10 mart perşembe günü Tims’den yapılan açıklamada dizinin 26. bölüm ile final yapacağı haberlerinin doğru olmadığı vurgulanmıştır; ancak dizinin daha 2 ay gibi bir süre devam edecek olması ve izleyicinin nasıl olsa bitecek düşüncesi ile diziden uzaklaşacağını düşünün yapım şirketi bu nedenle böyle bir açıklamada bulunmuştur. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yurt dışı reytinglerinden  çok yüksek bir gelir elde ettiği için  9Muhteşem Yüzyıl Kösem 9 Haziran Sezon Finali Fragmanı 30. Bölüm haziran perşembe günü 30. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek ve 2016 2017 yeni sezonunda izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Final Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan final fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan final fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın