Menü Aç/Kapat
Müebbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Fotoğrafları Müebbet 30.11.2016
Müebbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Fotoğrafları

Müebbet Dizisi  çekimlerine 26 kasım cumartesi günü konuk olduk.  Beykoz Kundura Fabrikası Film Platosu’nda yapılan çekimlerde Fahriye Evcen ve Engin Akyürek’in oldukça moralli olduğunu ve cast ekibinin bir birine kısa zaman içinde ısındığını gözlemledik.muebbet-dizisi-set-fotograflari-2

TIMS Production tarafından  ocak 2017’de Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkarılacak Müebbet Dizisi için hapishane çekimleri yapıldı ve bizim de görüntü almamıza müsade edildi. İşte Müebbet Dizisinden ilk kareler.

Müebbet Dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter analizi için [mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]

Senaryosunu Elif Usman Ergüden kaleme aldığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği Müebbet dizisi için farklı mekanlarda çekimler yapılacak; ancak ilk haftalarda hapishane sahneleri nedeniyle set ekibi Beykoz’da olacak. Gelecek haftalarda Müebbet Dizisinin setinin nerelere kurulacağını sizler ile paylaşmaya çalışacağız. muebbet-dizisi-set-resimleri

Müebbet Dizisinde Engin Akyürek bir doktoru canlandırırken Fahriye Evcen ise bir avukatı canlandıracak. Ayrıca dizinde Sarp Levendoğlu ise Ömer adında bir mafyaya hayat verecek.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler