Menü Aç/Kapat
Memati (Gürkan Uygun) Eşkiya Dizisinde Oynamayacak ! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Haberler 20.10.2015
Memati (Gürkan Uygun) Eşkiya Dizisinde Oynamayacak !

Memati Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Katılacak mı ? Eşkiya Dizisinde Oynayacak Mı ? Gürkan Uygun Haberleri…

Bu günlerde sosyal medyada sitelerde yapılan haberlere göre Kurtlar Vadisi Pusu’nun eski oyuncusu namı diğer Memati Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayacak vb. haberleri çıkmıştı. Doğru ve güvenilir adresi sitemiz bir kez daha sizlere gerçek haberi vermek için araştırdı. Bu gibi uydurma haberlerle Eşkiya izleyicilerini umutlandıran haberler yanlıştır. Keza Gürkan Uygun Ocak ayında başlatılması planlanan Kehribar dizisinde rol alacaktır.

gürkan uygun kehribar dizisinde

Dizinin başrol oyuncusu olacak Memati bu yüzden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılamayacak ? Oynar Mı ? Oynamaz Mı ? soruları da bu haberle gerekli cevabı alıyor.

Diziye Kenan Çoban yani Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Abdülhey karakterinin Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine gelip Fahri rolü ile katılıp oynaması acaba Memati’de gelir mi ? gibi soruları akıllara getirdi fakat önemli bir gelişme olmazsa ünlü oyuncu Gürkan Uygur dizide rol almayacak.

memati hangi dizide oynayacak 2015-2016

Ama Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca), Memati ve Abdülhey belki aynı dizide oynayamayacak fakat hepsi aynı kanalda oynayacak. O kanalın adı da malum Atv olacak. Kehribar diziside Atv kanalı ile anlaştı.

gürkan uygun kimdir

Gürkan Uygun Kimdir ?

27 Mayıs 1974 tarihinde doğan oyuncu 41 yaşında. Nereli sorusunun cevabı Ordu. Genç yaşda okul yıllarında tiyatroya merak sardı ve bir çok dizi ve filmde rol alan oyuncunun efsane kariyeri Kurtlar Vadisi Pusu Memati rolü ile çıkış yaptı dizide oynadığı 9 yıl ile gönüllerde taht kuran Gürkan Uygun daha sonra Kaçak, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde de oynadı. Bu yıl yani 2015-2016 sezonunda oynayacağı dizide Kehribar olacak.

İlk dizisi 1994 yılında Yaz Evi oldu. Şimdilik son dizisi de Kehribar.

Sizlerde Gürkan Uygun hakkındaki düşüncelerinizi yorum yazabilirsiniz..
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

Necati şaşmaz da eşkiya dünyaya hükümdar olmaza gelsin

Cevapla

Anonim

Lan yalanci kehribar bitti

Cevapla

Anonim

HAKAN BOYAV DA EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİNE GELSİN

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler