Meleklerin Aşkı Dizisi Oyuncu Listesi Kadrosu Karakterleri Resimleri

1 yorum
346

Meleklerin Aşkı Dizisi Oyuncu Listesi Kadrosu Karakterleri Resimleri

Süreç Film’in yeni projesi Meleklerin Aşkı dizisinin detayları da belli olmaya başladı. Aras Bulut İynemli ve Seda Bakan’ın başrollerinde oynayacağı Meleklerin Aşkı dizisi için tüm hazırlıklar devam ediyor. Cast çalışması ve oyuncu seçimi devam eden diziden flash haberler var.Meleklerin Aşkı Dizisi Oyuncu Listesi Kadrosu Karakterleri Resimleri

Meleklerin Aşkı dizisinin konusunu Yazar Mesut Yar açıkladı.  Meleklerin Aşkı dizisi bir yetimhanede başlayacak. Aşkları yetimhanede yaşamaya çalışan iki gencin hikayesini konu alacak. Yetimler yurdu projelerini moda olduğu yeni sezonda bakalım Seda Bakan’ın da desteği ile Meleklerin Aşkı dizisi tutacak mı?

Dram tarzında olacağı duyurulan Meleklerin Aşkı dizisinin yönetmenliğini ise Ersoy Güler yapacak. Meleklerin Aşkı dizisi ile Süreç Filmde bir çıkış yakalamak istiyor. Yaz sezonunda Kanal D ekranlarında olması beklenen Meleklerin Aşkı dizisinin başlama tarihi mayıs ayı olarak düşünülüyor.

Meleklerin Aşkı Oyuncu Listesi

Aras Bulut İynemli:

1990 doğumlu olan yakışıklı oyuncu uçak mühendisidir ve 26 yaşındadır. İlk olarak 2009 yılında Arka Sokaklar dizisinde rol almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde oynadığı Mete rolü ile dikkatleri üzerine çekmiştir.Son olarak ise Maral En Güzel Hikayem dizisinde rol almıştır.

Aras-Bulut-İynemli Meleklerin Aşkı Oyuncu Listesi

Seda Bakan

1985 Gebze doğumlu güzel oyuncu 31 yaşındadır. Behzat Ç dizisinde canlandırdığı Eda rolü ile tanınmış, Kardeş Payı dizisi ile tavan yapmıştır. Son olarak Yetenek Sizsiniz Türkiye 2015 sezonunda jürilik yapmıştır.

seda bakan Meleklerin Aşkı Oyuncu Listesi

Meleklerin Aşkı Dizisi ile ilgili yeni detaylar geldiğinde sayfamıza eklenecektir.

Meleklerin Aşkı Dizisi Tanıtım Fragmanı

Meleklerin Aşkı Dizisi Tanıtım Fragmanı şuada yayınlanmamıştır. Meleklerin Aşkı Dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Related Post

READ  Meleklerin Aşkı Dizisi Tanıtım Fragmanı 1. bölüm Fragmanı izle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meleklerin Aşkı Dizisi Oyuncu Listesi Kadrosu Karakterleri Resimleri (1 Yorum)