Menü Aç/Kapat
Kurtlar Vadisi Pusu Cahit Ölecek Mi ? Kurtlar Vadisi Pusu 31.03.2016
Kurtlar Vadisi Pusu Cahit Ölecek Mi ?

Kurtlar Vadisi Pusu 289. Bölümü ile 31 Mart Perşembe günü ekranlara geldi. Dizinin son sahnesinde Cahit’i cellat öldürecek mi ? Cahit Kayaoğlu Diziden Çıkıyor Ayrılacak mı ?

1

Kurtlar Vadisi Pusu Safiye’ye evlenme teklifi etmek isteyen Cahit rehin düştü Yüzüğü Safiye’ye taktıktan sonra öldürülmesi için götürülen Cahit “Boynumuz Vatan uğruna kıldan incedir” sözlerini söylüyor.

 

Kütüğe kafasını koyan cellat Cahit’i öldürüyor mu ?

Bize göre Cahit Kayaoğlu’nun diziden çıkması söz konusu değil mevzu sahnede büyük ihtimal Polat alemdar gelip Cahit ve Safiye’yi kurtaracaktır.Keza dizinin önemli karakterlerinde Cahit uzun bölümler oynamış ve seyirci tarafından çok sevilmiştir.Diğer bir ihtimal olarak

 

Yeni Ekle4

Kurtlar Vadisi Pusu kadrosunun önemli ismi olan Cahit Kayaoğlu Yusuf’un diziye girmesi ile dizi yapımcıları tarafından çıkarılabilir. Keza Memati ve Çakır gibi isimlerin bu diziden ayrıldığını düşünürsek Cahit de ölebilir ve ayrılabilir.

Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) 290. Bölümü ile 7 Nisan Perşembe Kanal D ekranlarında olacak.

Siz Ne Düşünüyorsunuz ?
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler