Kösem Sultan Yeni Gelen Engin Akyürek (Sultan Mustafa) Kimdir ?

yorumsuz
204

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Dizisine Yeni Gelen Sultan Mustafa Rolünde ki Ünlü Oyuncu Aktör Engin Akyürek Kimdir ? Hangi Dizlerde Oynamıştı ? Kadroya Yeni Dahil olan oyuncunun tanıtımı bilgileri Gerçek Adı…

Kösem Sultan dizisine çok önemli bir oyuncu daha geliyor. Yeni gelen ünlü oyuncunun adı Engin Akyürek. Böyle Muhteşem Yüzyıl da yeni bir set arkadaşlığı daha olacak. Hatırladığınız üzere Engin Akyürek ve Beren Saat Fatma Gül’ün Suçu ne dizisinde de beraber oynamışlardı.

muhteşem yüzyıl kösem sultan engin akyürek sultan mustafa kimdir bilgileri

Engin Akyürek 2016-2017 Sezonunda Hangi Dizide Hangi Rolde Oynayacak ?

Hürriyet’in haberine göre dizi Engin Akyürek ile anlaştı buna göre Dizinin önümüzdeki yeni sezonda Engin Akyürek rol alacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem’in bu sene olacak sezon finalinde Sultan Ahmed ölecek ve yerine gelecek Sultan Mustafa rolü ile Engin Akyürek bu karakteri canlandıracak.

Peki Engin Akyürek (Sultan Mustafa) Kimdir ? Hangi Projelerde Yer Almıştı ?

Sultan Mustafa rolünü acanlandıracak tecrübeli oyuncu çok tanınan ve bilinen isimlerinden. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih bölümünde okudu. Türkiye’nin Yıldızları yarışmasında tüm dikkatleri üzerine çeken oyuncu daha sonra Yabancı Damat dizisi ile tanınır hale geldi.

Bir çok ödül alan Engin Akyürek Beren Saatle Fatma Gül’ün suçu ne ? dizisinde oynadı en son ise Kara Para Aşk dizisinde Tuba Büyüküstün ile dizi çekmişti.

Yaşı Boyu Kilosu Kaç ? Burcu Nedir ?

1981 doğulu oyuncu 35 yaşında. Terazi burcu, 1.87 boyunda, 87 Kilo olarak fiziksel özelliklere sahip.

Sezon boyunca Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisine dahil olan yeni oyuncu haberlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın