Kördüğümün Yakışıklı Aktörü (Akash) Mrunal Jain Eşi Sweety’le Romantik Bir Kaçamak Yapar

5 yorum
1.697

Mrunal Jain(Akash) Eşi Sweety ile Maldivlerde Beşinci Evlilik Yıl Dönümünü Kutladı

Kısa bir süre önce “Laal Ishq” adlı gösterinin bir bölümünde görülen Mrunal Jain, boş zamanlarını çok iyi değerlendirdiğini söylüyor. Aktör ‘Nagarjuna Ek Yoddha’da, iyi bir aile babası ve tapılan bir koca rolünü oynamıştı.

Gelelim beşinci evlilik yıl dönümü kutlamasına…

 


Mrunal karısı Sweety’i Maldivlere götürdü. Mrunal’ın sosyal medya sayfasındaki resimlerinde, aktörün karısıyla kaliteli zaman geçirdiği ve gezinin her parçasından keyif aldığını görmekteyiz. Ayrıca Mrunal “Bu planlanmış bir kaçamaktı. Her ikimiz bu özel günü kutlamak için Maldivler’e uçmaya karar verdik. Güzel yerler bizi sanki rüya ülkesindeymişiz gibi hissettiriyor. Eşimle kaliteli zaman geçirdiğim için çok mutluyum. Gençleşmiş hissediyorum ve daima ileriye bakıyorum. İşe geri dönmeyi dört gözle bekliyorum. ” diyor.

 

 

Boş zamanın önemine vurgu yapan Kördüğümün(Uttaran’ın) yakışıklı aktörü  “Seyahat için olan tutkumuzu paylaşıyoruz. Bu bizim ufkumuzu geliştiriyor. Bizi farklı kültürlere maruz bırakıyor. hem ben hem de Sweety yeni yerler keşfetmeyi çok seviyoruz. Ben böyle bir eşe sahip olduğum için kendimi  kutsanmış hissediyorum . O benim mesleğimin düzensiz programını ve baskılarını anlıyor. Özellikle aktörler yoğun iş temposunda projeler arasında düzenli kaçamaklar yapmalı” diyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğümün Yakışıklı Aktörü (Akash) Mrunal Jain Eşi Sweety’le Romantik Bir Kaçamak Yapar (5 Yorum)

  1. Ah ah Akash senin büyük hayranın olarak kıskanıyorum eşini ama ikinizize çok seviyorum mutluluklar diliyorum ikinize sizinle tanışmayı çok istiyorum hayalim keşke gerçek olsa

  2. Aleynaaaaaaaaaaaa
    Aynuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrr
    Gokhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnn
    nerdesiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzz???