Kördüğümün Meethi’si (Tina Dutta) Kiminle Evli???

2 yorum
801

Tina ve Mahesh ilk olarak 2008 yılında önce gösteride tanıştılar ve anında birbirlerine vuruldular. Sevgilerinin kıvılcımı çok iyiydi ve onları evlilik takip etti. “Gandharva Vivaah” (bir erkek ve bir kadının ailelerinin rızası olmadan gayri resmi şekilde evlenmeleri) ile Mayıs 2009’da düğümleri birbirine bağladılar. Basından evliliklerini başarıyla saklamasını bildiler ancak aktris annesinin ısrarına dayanamayarak Ocak 2011’den bu yana Mahesh ile aynı binada kalmaya başladı.

Görünüşe göre, kızının seçiminden memnun olan annesi, resmi olarak evlenmelerini istiyor. (Çünkü, Gandharva evliliği hukuki bir evlilik değildir). Ayrıca Mahesh’nın tanınmış bir yapım evi olan güvenli işini bıraktıktan sonra kendi üretim şirketini kurmaya çalışmaktadır.

Tina’nın annesi, Manesh’in işleri tam olarak oturmadığı için kızının geleceği konusunda endişeleniyor. Bu nedenle Tina’nın annesi şimdi ikisinin ayrılmasını istiyor Ancak, aktristin kalbi hala onun için atıyor. Basına haberleri yansıyınca, Tina “Her şey dedikodu” dedi. Mahesh da haberleri reddetti. Ancak, ikili sık sık alışveriş merkezleri ve tiyatroları bir arada gözükmektedir.

Related Post

READ  Kördüğüm 20 Ağustos Özeti 14. Bölüm Fragmanı İşça Annesine Yakalanır
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğümün Meethi’si (Tina Dutta) Kiminle Evli??? (2 Yorum)