Kördüğüm 13. bölüm Final Fragmanı 31 Mart

yorumsuz
148

Kördüğüm 26. bölüm Sezon Finali Fragmanı 30 Haziran Perşembe

GüncellemeKördüğüm dizisi ile ilgili kesin karar sonunda duyuruldu. Endemol Shine Türkiye Kördüğüm dizisinin 2016 2017 yeni sezonunda da yeni bölümleri ile Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacağını basına duyurdu.

Kördüğüm dizisi 27. bölümü ile 2016 2017 yeni sezonunda Fox Tv ekranlarında olacak

Kördüğüm Dizisi İle İlgili Zamanı Geçmiş Bilgiler

Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden  Kördüğüm  ile ilgili her an final haberi gelebilir. Zira Endemol Shine Türkiye ile Fox Tv arasında 13 bölümlük yayın anlaşmasıyapılmıştı. Endemol Shine Türkiye Kördüğüm dizisinin 13 bölüm kesin olarak yayınlanmasını daha sonra devam veya final kararının verilmesini istemişti.Kördüğüm 13. bölüm Final mi yapacak

Endemol Shine Türkiye’nin Kördüğüm dizisi için almış olduğu 13 bölümlük garanti bu ayın sonunda bitecek. Peki Kördüğüm dizisi Fox Tv’de devam edecek mi?

Kördüğüm dizisi ortalam her ahfta 4 reyitng almaya devam ediyor. Bilindiği üzere Fox Tv 4 reyting alan dizilerine çok zaman tanımıyor; çünkü elinde sayısız proje var. Bu nedenle şuanda kesin olmamakla beraber Fox Tv’nin   Endemol Shine Türkiye ile yeni bir sözleşme imzalamayacağını düşünüyoruz.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin yer aldığı Kördüğüm dizisi 13. bölüm ile 31 mart akşamında final yapma ihtimali çok yüksek; ayrıca Fox Tv yaz sezonu için hazırladığı Kalp Unutmaz dizisinin çekimlerini de başlattı.Kördüğüm sezon finali mi yoksa final mi yapaca

Kördüğüm 13. bölüm İle Final Yapacak mı?

Kördüğüm dizisinin final senaryoları şu şekilde:

Ya Fox Tv yeni anlaşma imzalamayacak ve Kördüğüm 31 mart akşamı 13. bölüm ile final yapacak; yada Fox Tv’nin yaz projesi Kalp Unutmaz hazır olana kadar süre uzatılacak yeni anlaşma yapılacak; yada Kördüğüm dizisi reytinglerini 5 ve üzeri yapacak ve haziran ayında sezon finali yaparak yeni sezonda devam edecek.

READ  Kördüğüm Neden Final Yaptı Neden Bitti

Kördüğüm 13. bölüm Final Fragmanı

Kördüğüm 13. bölüm final fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. Kördüğüm 31 mart final fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

 

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın