Kolaysa Sen Yap Nasıl Başvuru Yapılır? Başvuru Formu

2 yorum
49

Ünlü Sunucu ve oyuncu Kadir Çöpdemir yepyeni bir proje ile ekranlara dönüyor.Kolaysa Sen Yap isimli yarışma programıyla ekranlara dönecek olan Kadir Çöpdemir TRT 1’de yayınlanacak olan yarışmanın sunuculuğunu yapacak.Yarışmanın şubat ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Karşılıklı iki ekibin yarışacağı program dikkat ve beceri gerektiriyor.Aynı zamanda yarışmacılar sorulan soruları cevaplamak zorunda.Yarışma 3 etap ve 1 final şeklinde olacak. Ekiplerde 1 bayan ve 1 erkek bulundurulması gerekiyor.Kolaysa Sen Yap yarışma Programında büyük ödül 10.000 TL olacak.

Kolaysa Sen Yap Nasıl Başvuru Yapılır?

Kolaysa Sen Yap 3 kişilik ekipler ile oynanır. Lütfen formu ekip olarak doldurunuz. Ekibinizi 2 bayan 1 erkek ya da 2 erkek 1 bayan şeklinde kurmanız gerekmektedir. Fiyaka Film Production tarafından hazırlanmaktadır.

 

0216 650 81 91 numaralı telefon numaralarından Fiyaka Film Production’a ulaşabilir başvurular ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kolaysa Sen Yap  yarışmasına İnternetten başvuru yapmak için Tıklayınız

Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kolaysa Sen Yap Nasıl Başvuru Yapılır? Başvuru Formu (2 Yorum)

  1. Kadir abi biz 4 kişilik bir arkadaş grubuyuz üni de borç batağındayız genel kültürümüze güveniyoruz programı çok beğendik lütfen bu gençlere bir abi eli uzatın