Kısmetse Olur Suat Leyla’yla Neden Kavga Etti?

Kısmetse Olur Suat Leyla’yla Neden Kavga Etti?1

13 Ekim’de Kısmetse Olur evinde giderayak bir Leyla Hanım fırtınası koptu.

 

Suat Bey’in nazik teklifi üzerine erkekler evine giden Leyla Hanım Suat’ın hazırladığı muhteşem yemeği beğenmedi.

 

Özenilmeden hazırlanmış bahanesiyle, Adnan’ın yardım etmesinden rahatsız olan Leyla Suat’ı sinirlendi. Suat ise gönlünü verdiği, “Leyla Hanım olmadığı için kırmızı oda hakkımı kimseyle kullanmak istemiyorum.” dediği Leyla’ya çok kırıldı, sitem etti.

 

 

Bu hafta elenecek olan Leyla kendisinden beklenmeyen hareketlerle Kısmetse Olur evine veda edecek. Peki Suat Bey Leyla’dan vazgeçer mi? Leyla neden böyle davrandı? Leyla’nın yerine nasıl biri gelmeli? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Suat Leyla’yla Neden Kavga Etti? (2 Yorum)

  1. Öeyla hsnım her şeyin farkında. Proğramda zaten kendisi ayrılmak istemiş. Zaten oradaki adsylar hepsi Adnan ve Semih’e yalakalık yapıyorlar. Bu ikisi proğramı yönlendirip çete gibi olmuşlar. Bir tek yeni 3 erkek adsy onların çetesine ait değildir. Aykut, Metehan ve Arif gerisi Adsem çetesi üyeleri ve çook iticiler. Ben yüzdeyüz Leyla hanım’ın arkasındayım ve o harika bir anne ve kızına çok sahip çıkıyor. Süpersin Leyla hanım. Zaten oradaki çeteye siz ağzının payını verdiniz ve biz herşeyi çon şefaf ekrandan görüyoruz. Hepsi sahtekar ya. Proğram çok bozdu bu sezon. İzememeyi zaten biraz azaltım. Bu gidişlen izlemeyi bırakacağım. Zaten proğram bir iki için yapılmış ve hep aynı senaryo izliyoruz.

  2. o kadının ayrılmasınq iyi oldu. suat adnana yardım etmasine neden rahatsız oldu. o kim ki.