Menü Aç/Kapat
Kısmetse Olur Nur Semih’ten Vazgeçti ? Özge Semih ile Tanışma Yolunda Mı ? Kısmetse Olur 24.03.2016
Kısmetse Olur Nur Semih’ten Vazgeçti ? Özge Semih ile Tanışma Yolunda Mı ?

Kısmetse Olur 24 Mart Perşembe ve 25 Mart Cuma yaşananlar neler olacak bilgileri yine sitemiz farkıyla yazımızda. Kısmete Olur kızlar damatlar evi ziyaretlerinde neler oldu ? Nur artık Semih’i seviyor mu sevmiyor mu ? Özge Semih bu olaydan sonra tanışma yoluna girecek mi ? Kırmızı oda da ne oldu ? Özge ve Nur kavga mı ettiler ? Nur Semih için neden ağladı ? Semih bu duruma nasıl cevap verdi işte detaylar…

kısmetse olur özge semih ilişkisi başladı mı

Nur Semih’ten Vazgeçti Mi ?

Sevilen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur yeni bölümde yaşananlar herkesi şaşırttı. Özge’nin damatlar evi ziyaretine Semih’i kıskandığı için katılan Nur gözyaşlarına boğuldu. Semih Nur’a benim peşimden artık koşma derken Özge için yeni bir tanışma yolu önümüzde ki günlerde olası.

kısmetse olur nur neden ağladı 24 25 mart özeti tüyoları

Tüyolarımıza eklemek istediklerinizi yorumlar ile bize bildirebilirsiniz. Eve dönen Özge ile Nur tartışmaya girerken Nur artık Semih için kim ne yapmak isterse yapsın dedi.

kısmetse olur 24-25 mart neler yaşandı yaşanacak

Bakalım bu olaylar sonunda Özge Semih ilişkisi başlayacak mı ? Kim kimle ilgilenecek bakalım 26 Mart Cumartesi sms de kim birinci olacak. 

Sizce Özge Semih olur mu uygun mu ?
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

Nur eve donsun

Cevapla

Nza

Nuru elerseniz izlemem

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler