Kısmetse Olur Mehtap Taşkıran Kimin İçin Geldi? Kırmızı Oda Görüşmesi

Kısmetse Olur 11 Ekim Mehtap Taşkıran Kırmızı Odaya Kimi Çağırdı?

Kısmetse Olur’un 7. haftasın da Mehtap ve Aykut el ele tutuşacaklar. Mehtap Aykut’tan hoşlandığını açıkça dile getirecek

Kana D’nin izlenen ve sevilen programı Kısmetse Olur 10 Ekimde yayımlanan programında Mehtap Taşkıran kimin için geldiği merak konusuydu. Önceki bölümlerde Mehtap Eve veda ederken Gökhan Sara Mehtap’ın elini sımsıkı sıkması Mehtap’ta Gökhan’ın kırmızı odaya çağıracağı beklentisi oluşturmuştu. Kırmızı odaya Mehtap Taşkıran’ı Aykut’un Çağırması dikkatleri üzerine  çekti.

kismetse-olur-mehtap-taskiran

Mehtap Taşkıran ilk geldiği dakikadan itibaren ortalığı kasıp kavurdu Didem’in Adnan’dan sakladığı gerçeği ortaya atması Adnan-Didem ilişkisini bitirmesine sebep oldu. Diğer taraftan gelir gelmez Aykut’un beğenisini alması Mehtap Taşkıran dikkatleri üzerine topladı.

Kısmetse Olur 10 Ekim Mehtap  Kim İçin Geldi?

Aslında Mehtap 9 ekim haftanın finalinde kafasında bir isim olmadığını ve tüm erkeklerin kendisi için aynı konumda olduğunu açıklamıştı. Mehtap’ın taş gibi bir fizik ile Kısmetse Olur evine gelmesi tüm erkeklerin dikkatini çekmişti

 

Kısmetse Olur 12 Ekim Mehtap Kırmızı Odada Kiminle Görüştü?

Kısmetse Olur 12 Ekim Mehtap Kırmızı Odada kendisi çağıran, “2. Boncukçu” Oscar’ını verdiği Aykut’la görüştü. İkili arasında bol gülücüklü konuşmalar dikkatlerden kaçmadı. 16 Ekimde de izleyeceğiniz üzere haftanın kral-kraliçesi Mehtap-Aykut olacak.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın