Kısmetse Olur Hazal Semih Ayrılacak mı?

2 yorum
64

Kısmetse Olur Hazal Semih Ayrılacak mı?

semih-hazal-kavga

Kısmetse Olur’un sevilen çiftlerinden Hazal-Semih çifti 18 Ekim’de kavga ediyorlar. Sebebi ise Semih’in Gamze’ye davranışlarından dolayı Gamze’nin “En son hareketlerinden dolayı ben Semih’e bir şeyler hissediyorum.” demesi. Seven gönül elbette ki kıskanır. Annesinin eve gelmesiyle havalara uçan Hazal, Semih’in bu tavırlarından rahatsızlığını sert bir şekilde dile getirdi. Hatta ağlayarak kapıdan çıktı.

kismetse-olur-hazsem

Hazsem fanlarını geçen hafta sürpriz yemekle ve yaşanan romantik dakikalarla sevince boğan çift 18 Ekim’de fanlarını üzdü. Gelelim bundan sonra ne olacağına aldığımız duyumlara göre çiftimiz ne kadar kavga da etse barışacaklar. Yapım ekibi Adnan-Didem ve Semih-Hazal çiftlerinin fanlarının oldukça fazla olmasından dolayı bu çiftleri destekliyor. Yani ilerleyen bölümlerde barışacaklarını düşünüyoruz. Bugünkü kavgalarının da klasik yaşanan reyting amaçlı bir kavga olduğunu düşünüyoruz.

kismetse-olur-hazsem-resim

Bir diğer duyumumuz ise şöyle iki hafta önce Hazal’ın babası ve Semih görüşmüşler. Yani ailelerinin de bu ilişkiyi destekledikleri ortada. Bugünkü bölümde de Hazal’ın annesi Fatoş Hanım’ın Semih’i ne kadar beğendiği apaçık ortada. Hazal-Semih ilişkisinde son durum nedir konusunda yeni bir duyum aldığımızda yine buradan paylaşacağız. Ancak sizce Hazal-Semih ayrılmalı mı? Semih Hazal’a neden böyle davranıyor? 18 Ekim’deki kavgada kim haklıydı? Hazal mı? Semih mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Hazal Semih Ayrılacak mı? (2 Yorum)

  1. Semih hazal kucuk olaylar sizi koparmasin birbirinize sikica sarilin sizi cok seviyoruz askiniz icin izliyoruz kavga istemiyoruz

  2. Hazal bi kadar coktepki vermesen iyiydi semih sana acikliyor biraz anlayis ve guven sizi cok seviyoruz kavga edince uzuluyoruz hep mutlu olun askiniziseyretmek istiyoruz