Kısmetse Olur Gamze Mehtap’la Neden Kavga Etti? Aykut Kimi Seçecek?

3 yorum
96

Kısmetse Olur Gamze Mehtap’la Neden Kavga Etti?

kismetse-olur-ayca-mehtap-aglama-resmi

 

14 Ekim Kısmetse Olur evinde gerginlik hat safhada. Gamze’nin yazdığı notları bulan Mehtap ve Aycan evi karıştıracak bombayı patlattı. Didem’in yakın arkadaşı olan Gamze’nin aldığı notlarda yaşanmış olayları yazdığı söylese de gerçekle çelişen bir çok konu ortaya çıktı. Bu da Gamze’nin senaryo yazdığı düşüncesine neden oldu. Kendi açığının ortaya çıkması Gamze’yi sinirlendirip Mehtap’la kavgaya sebep oldu.

Notlarında Didem-Adnan ilişkisi hakkında  Didem’i yermesi kavga için sebep arayan Mehtap’a fırsat verdi.  Davranışlarında Didem’in yanında yer aldığını, onu haklı bulduğunu gösterirken; yazdıklarıyla çelişen Gamze sinir krizi geçirdi. Yazdıklarının sadece yorum olduğunu senaryo olmadığını söyleyen Gamze özel eşyalarından olan notlarının alınmasına çok kızdı. Gamze gerçekten Didem’i mi destekliyor yoksa Adnan’ı mı haklı buluyor? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Bugün Gamze erkekler evinde de kıyameti kopardı. Aykut’un, en yakın arkadaşı Metehan’ın sevdiği Nazlı ile konuştuğu dakikalarda Gamze görüşmeyi bastı. Nazlı’dan hesap sordu. Aykut’un en yakın arkadaşı Metehan’ın sevdiği kızsın ama nasıl Aykut’a talip olursun diye sinirlendi.

Bu dakikalarda Metehan da geldi Gamze’yle aynı fikirde olduğunu dile getirdi. Herkesin Aykut dediğini kimsenin duygusal bağlamda harekete geçmediğini söyleyen Aykut, Nazlı’nın tanışma isteğinde mahsur görmediğini söyledi. Tüm bunlar yaşanırken Gamze’yi seven Şahin de geldi Gamze’den hesap sordu. Ortalık iyice kızıştı. Şimdi gelelim Aykut’a. Aykut kimi seviyor? Kimi kırmızı odaya çağıracak? İlerleyen günlerde bu soruların cevabını hep birlikte öğreneceğiz ancak sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz. Aykut kimi seçmeli? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Gamze Mehtap’la Neden Kavga Etti? Aykut Kimi Seçecek? (3 Yorum)

  1. Mehtap ne kadar kotu birisi olursa olsun tek basina yapmadi bu kavgayikarsisindaki gamze taskin neden diskalifiye olmadi ben bu kanala iinanmıyorum vede izlemiyorum bu programi daha

  2. Bu iki eski şirretler nedan geldi ortalık karıştırıcı kavgacı şeytanlar gecen sene yeterince büsürü tatsız olaylar yaşadılar ve yaşattılar şimdi sanki sütten çıkmış ak kaşık atın bunları yarışmadan
    bu ikisini alan yandı.bunlarmı evlilik birliği kuracak aile olacak en güzelini nur ve batu yaptı.birde onlara neler yaptı adnan ne olduda ayça kıymetli oldi erkekler evinin mikseri.