Menü Aç/Kapat
Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Elendi mi ? 20 Mart Sms Birincisi Kim ? Kısmetse Olur 15.03.2016
Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Elendi mi ? 20 Mart Sms Birincisi Kim ?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur evinde heyecan git gide artıyor. 20 Mart Pazar Haftanın Finalinde kim elendi SMS sonuçlarında kim birinci oldu. Ceyda Kırıcı elendi mi ? Kim veda edecek gidecek ? işte Kısmetse Olur Bu hafta detaylar…

kısmetse olur 20 mart sonuçları

Son yılların en güzel programlarından gösterilen Kısmetse Olur’un çok önemli bir seyirci olur. Geçen günlerde elenen isim Betülay Çoşkun olurken 20 Mart Pazar günü elenen isimde Ceyda Kırıcı Oldu.

Bu isim yine öğrenildi. Piyasaya sızan bilgiye göre elenecek isim belli oldu.Peki yeni gelen kim olacak ?

Evlenme programlarının çoğaldığı günlerde Kısmetse Olur kendine has yapımı ile seyirci tarafından çok beğeniliyor. Sitemiz sezon boyunca Kısmetse Olur evinden kim elendi ve yeni gelen kim olu sorularına haberleri ile yanıt verecek. SMS sonuçları açıklandığı an yazımızdan paylaşılacaktır.

sms birincileri Eser West – Cansel Çördük

Yeni gelen İsim Kim ?

Yeni gelecek isim Gamze olacak. Bakalım Gamze Kısmetse Olur da nasıl bulunacak. Kısmetse Olur 20 Mart Pazar 22.15 de Kanal D ekranlarında haftanın finalini yayınlayacak.

Yeni Gelen Özge Çanlı Bilgileri ve Fotoları İçin TIKLAYINIZ
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

ela

Adcey love

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler