Kısmetse Olur Büyük Sezon Finali Kim Birinci Olacak Hangi Çift Kazanacak 2016

34 yorum
149

Kısmetse Olur 2016 Büyük Sezon Finalinde Kim Kazanacak Hangi Çift Birinci Olacak ? Kimler Evlenecek ?

hazal emre kız isteme merasimi

2015 yılında başlayan ve haftanın yedi günü ekrana gelen ve her haftanın finalinde bir gelin veya damat adayının elendiği ve yeni kız ve erkek evlenme adaylarının geldiği Kısmetse Olur artık büyük sezon finaline yaklaşıyor. Bir çiftin birinci olacağı ve evlenmek isteyeceği büyük final heyecanla bekleniyor.

kısmetse olur kim birinci oldu

Sezon Finali Yolculuğu Gong Sesinin Çalması ile Başlıyor

Evde gong sesi çok kritik bir ses olacak. Bu ses çaldıktan sonra Kısmetse Olur evinden kimse elenmeyecek ve gelin ve damat adayı gelmeyecek. Peki Gong sesi çaldıktan sonra neler olacak ?

Artık evde o andan itibaren kalan adaylar sezon finaline kadar evde kalacak. Kendi içlerinde ve sms oyları ile birinciler seçilecek. Büyük finalde ise evlenmek isteyen tüm adaylar büyük hediyeler ile Kısmetse Olur programı tarafından evlendirilecek.

Bu çiftler arasından Bu sezonun birincisi sms oyları ile belli olacak.

kısmetse olur sezon finali

Kısmetse Olur 2016 Finalde Hangi Çift Kazandı Kim Birinci Oldu ? Kimler Evlendi ?

kısmetse olur OYLAMA

Kısmetse Olur evinin en önemli çifteleri arasında Hazal Emre, Ayça Batuhan, Dani Tankut ve Emre Cansel gelin ve damat adayları var. Ayça ve Batuhan ayrılsa da ilerleyen haftalarda barışmaları olası.

Ekranlarda milyonlarca ismin gönlünü kazanan bu çiftlerden birisi finalde birinci olarak kazanması bekleniyor. Kesin sonuç belli değil fakat aldığımız haberlere göre Kısmetse Olur yapımcıları Hazal ve Emre çiftini finalde birinci yapmaya çalıştıkları söyleniyor.

Haziran veya Mayıs ayının sonunda gerçekleşecek 2016 sezon finalinde birinci olan kesin olarak belli olunca tüyolarımızla sizlere haber vereceğiz.

OYLAMAYA KATILAN ÇİFTLER VE OLASI SONUÇLAR ŞÖYLE 

ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

1 NUR BATUHAN

2 CANSEL ESER

3 HAZAL EMRE

4 DANİ TANKUT

( OYLAMA ŞUAN DEVAM EMEKTEDİR BU SIRALAMA SİTEMİZİN ZİYARETÇİLERİNDEN ALDIĞI YORUMLAR VE ANKETLER ÜZERİNDEN YAPILMIŞTIR GERÇEK SONUÇLAR TEMMUZ AYINDA BELLİ OLACAKTIR)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Büyük Sezon Finali Kim Birinci Olacak Hangi Çift Kazanacak 2016 (34 Yorum)

  1. bence evlenecek çıft bır tane var emre hazal gerısı evlenme nıyetlerı yok umarım kısmetse olur ekıbı evlenen çıfte ödülü vermesı gerekıyor evlenmese kımseye vermesın saygılar

  2. Bence gerçek birinciler açıklanmalıdır birinciler evlenmek istemezse ikinciler fırsat tanınmalı aksi taktirde herşeyin bir düzmece olduğu ortaya çıkıyor demektir gerçek birincileri yeni sezona taşırlarsa proje tutmaz seyirci oranı düşer yeni sil baştan başlamak doğrusu halkı küçümsemeyin eskilerden sıkıldık zaten Melis ve mehtap ööö dedirtti

  3. Ben Melis’i seviyorum. Ama inşallah Emre ve Hazal birinci olur çünkü melis’in hiç bir adayi yok…

    • nurun birici olsun batuhan da birinci olsun onları bütün hatay seviyor benim adım sevim bunu seda hanım canlı yayında okurmusunuz nura batuhana ben evliyim ikı tane kızım var ben işimi gücümü bırakıp nur batuyu izliyorum onları çok seviyorum batu nuru üzme onunla evlen birinci olun aşkınız gercek nur yarışmadan cıkınca benizlemedim nur iceri girince izledim bütün hatay nurun mutlu olmasını istiyor seda hanım bunu canlı yayında okur musunuz lüfen

  4. Nur saçma kız yapmacık hala birinci yapılıyor rentink için meclise oynayin ceydaya oynayin nur git git

  5. Lütfen nur batuhanla olsun nuru Semih istemedi o yüzden batuhanda nuru üzmesin gerçek aşk onların olsun alya