Kısmetse Olur 9 Nisan Var Mı Yok Mu ? Neden Yayınlanmıyor ?

1 yorum
73

Kısmetse Olur 9 Nisan 2016 Cumartesi Neden Yayınlanmıyor ? Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu ? Kısmetse Olur 146. Bölüm Niye Yok Bitti Mi ? Final Mi Yaptı ? Yayınlanmayan Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak Saat Kaçta ? Yayın Günü Akışı Mı Değişti ?

kısmetse olur 9 nisan ne zaman yayınlanıyor

Kısmetse Olur Evi evlilik programı haftanın yedi günü yayınlanıyordu. Fakat izleyenler Kanal D ekranlarını açtığında olması ve yayınlanması gereken 9 Nisan Cumartesi 146. Bölümü yayınlanmadığını gördü.

Sevilen yarışma programı normalde her Cumartesi günü haftanın birincilerini halk oylaması sms sıralamasına göre seçiyordu. Fakat Kanal D yayın akışına baktığımızda Yeni bölüm maalesef yok.

Kısmetse Olur 9 Nisan Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor ? Var Mı Yok Mu ?

Geçen haftalarda Cumartesi günü halk oylaması sms bölümünü çeken Kısmetse Olur evi bu hafta da 9 Nisan Cumartesi yeni bölümü yayınlaması gerekiyordu fakat Kanal D bölümün tarihini değiştirdi.

Buna göre Kanal D 9 Nisan yayınlanması gereken 146. Bölüm 10 Nisan Pazar gününe aldı. Böylece 16:00 saatinde halk oylaması sms sonucu bölümünü yayınlayacak kanal daha sonra aynı günün gecesinde saat 23:00 da Haftanın finalini yayınlayacak ve elenen ve yeni gelen adayı açıklayacak.

Kısmetse Olur’a RTÜK’den son Uyarı ! Detaylar İçin Tıklayınız…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 9 Nisan Var Mı Yok Mu ? Neden Yayınlanmıyor ? (1 Yorum)

  1. Nur elenirse RTÜK lütfen programı bitirtsin. Yapım ekibinede kapak olsun. Halkin sesine kulak vermeyi öğrensin.