Kısmetse Olur 6 Kasım Kim Gitti? Ayça Elendi

Kısmetse Olur 6 Kasım Ayça Elendi

Kısmetse Olur izleyicisine büyük şok!!!

kismetse-olur-6-kasim-ayca-resmi

Evet yanlış duymadınız aldığımız son istihbarata göre 6 Kasımda Ayça elendi. Peki ayça bu duruma nasıl geldi? Kısmetse Olur evine Ayça gelir gelmez Gökhan ile ilgilenmeye başlaması yarışı başta kaybetmesine neden oldu. Çünkü Ayça Gökhan’a tek başına aday değildi. Eve geldiği sıralarda Gökhan hem Aycan  hem de Rabia ile ilgileniyordu. Ayça bu yarışta gelir gelmez atılım yapmayı denedi.

kismetse-olur-6-kasim-ayca-resmi1 Hatta o kadar ileri gitti ki Gökhan’dan başkasına bakmam dedi. Gökhan sert bir adam en ufak hataya gelemeyen biri. Gökhan Ayça’yı tanımak istedi her ne kadar bir yola girdik demeseler de yakınlaşmalar yaşandı. Hatta Gökhan Ayça’yı öptü. Ayça’nın bir hatası karşılıklı sinirlerin gerilmesi her iki aday da bir birlerinden nefret edecek seviyeye geldi. Gökhan’dan başkası ile ilgilenmeyen ayça diğer damat adaylarının da ilgisinden uzaklaştı. Bu saatten sonra Ayça elenmeyi beklemesi ve elenmesi gayet normal. Ayça’nın yerine kimin geleceği merak konusu olurken, şundan emin olarak söyleyebiliriz eski adaylardan birinin gelmeyeceği bilgisi ulaştı elimize.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 6 Kasım Kim Gitti? Ayça Elendi (10 Yorum)

  1. Sacma sapan seyler yapiyorsnz eski sezon bndn daha guzeldi hic bkmyrz artk gecen sezon ayca emrenin sayesnde tutuldu program simdi hepsi yapmacik aycanin elenmesini istemiyorz ask yasasn istiyoruz