Kısmetse Olur 30 Mart Çarşamba Fragmanı Neler Olacak -Youtube

Kısmetse Olur 30 Mart Çarşamba 137. Bölüm fragmanı videosunu yayınlanırsa yazımızdan paylaşıyoruz. Evde 30 Mart da neler olacak yaşanacak özetini okuyabilir sizlerin yorumları ile önemli tüyoları alabilirsiniz. Fragmanlar çıkarsa yazımızdan videosunu izleyebilirsiniz.

kısmetse olur 30 mart çarşamba fragmanı izle

Kısmetse Olur 30 Mart Neler Yaşanacak Senaryolar

Evde durumlar oldukça gergin Ayça ile Melis’in kavgasının etkisi hala sürmektedir. Özge Çanlı’nın evden gitmesi Nur için yeni bir şans daha olabilir fakat Semih Nur’a hiç ümit vermiyor buda ayrı bir konu.

Ali ve Mehtap tanıma yolunda birbirlerini daha iyi anlamaya çalışırken Mehtap’ın çocuğu bazı pürüzler yaratabilir.

30 Mart Çarşamba eve yeni gelen Seray’ın Adnan için geldiğini tekrar yineler ve Kırmızı odaya çağırması beklenmektedir. Bakalım Batuhan Ayça tartışmaları yine devam edecek mi ?

Damatlar Kızlar evinde neler olacak ? Yeni ilişkilere aşklar aileler ne diyecek ? sorularının cevanbı 30 Mart Kanal D ekranlarına.

Sizde yeni bölüm için kendi senaryonuzu ve beklentilerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın…

3 Nisan Elenen ve 2 Nisan Haftanın Birincileri Kısmetse Olur Kategorisinde…

Kısmetse Olur 30 Mart Çarşamba Fragmanı Videosu – Youtube

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 30 Mart Çarşamba Fragmanı Neler Olacak -Youtube (1 Yorum)

  1. Vallahi biz seyircinin fikrini sorarsanız bizim beynimize bu kadar hasar veren Melis zırdelisini eleyin. Nur aşk yaşasın artık Semih’len veya başkasıylan. Bu kadar iyi karakterli ve dürüst güzel Nur’umuz mutlu olmak istiyor fakat oradakiler ve yapım ona haksızlık yapıyor artık bir son verilsin bu kadar haksızlık. Nur’u lütfen kumpas kurup karalamayın ve bu ona olan hayranığımızı dahada güçlendirir. Kısmetse olur’da tek evlilik yapmayı hskeden Nur’dur ve hakını verin artık.