Kısmetse Olur 3 Kasım Kral ve Kraliçe Kim?

Kısmetse Olur 3 Kasım Kral ve Kraliçe Kim?

kismetse-olur-adnan-rabia-resmi-1

24-30 Ekim Haftasında göze çarpan en önemli yenilik hem damat adaylarının hemde gelin adaylarının evde ilgilendikleri damatları karşılıklı tahtaya yazıp bu ilişkiyi onaylaması gerekti. Bu konuda en rahat çift Hazal & Semih Çifti ile Adnan & Didem çifti oldu her ikisi de isimlerini tahtaya yazdı. Asıl merak edilen Gökhan kimin ismini yazacaktı?

kismetse-olur-tahtaya-yazilan-isim-resmi

Gökhan erkekler evinde hiç bir kızın ismini yazmayarak kızlar evine gidip kendisinin ismini yazan kızlara baktı Ayça ve Rabia ismini yazdığını görünce Ayça’nın yazdığı yeri silip Rabia’ya şans verdi. Rabia Gökhan’ın bu hareketinden sonra gelinler evinde ağlatmadığı sataşmadığı kimse kalmadı. Daha Önce Duyurduğumuz Yasin Özbek’in 13 Kasımda eve dahil olmasıyla Gökhan Rabia’dan vazgeçip kıskanarak tekrar Ayça Diyecek mi? Bunu ilerleyen çekimlerde görüp paylaşacağız.kismetse-olur-adnan-rabia-vialand-resmi

3 Kasımda Evde çok büyük kavga çıkacak. Sebep olarak 3 Kasım Kral Adnan Kraliçe Rabia olacak. Ödül olarak Vialand’a gidecekler.

 

Rabia ile tanışma yoluna giden Gökhan bu hazmedemeyecek ve Adnan’a sataşacak karşılıklı laf kavgasında sonra bir birlerini darp edecek. Hatta bu kavgada Adnan’ın kolu morardığı gelen bilgiler arasında.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın