Kısmetse Olur 3 Kasım Adnan Ve Gökhan Neden Kavga Ettiler?

Kısmetse Olur 3 Kasım Adnan Ve Gökhan Neden Kavga Ettiler?

kismetse-olur-gokhan-adnan-resmi

26 Ekim Çarşamba günü Kısmetse olur evinde yeni kural gelmişti. Bu kural damat adaylarının hemde gelin adaylarının evde ilgilendikleri damatları karşılıklı tahtaya yazıp bu ilişkiyi onaylaması gerekti. Çift olmayanlar kral ve kraliçe olamayacak haftanın para ödülünü alamayacak. Bu konuda en rahat çift Hazal & Semih Çifti ile Adnan & Didem çifti oldu her ikisi de isimlerini tahtaya yazdı.

kismetse-olur-adnan-rabia-resmi-1

Gökhan’da Rabia demesi ile evde üç çift oldu. 3 Kasımda yayınlanacak olan bölümde Kralın Adnan olması Kraliçenin Rabia olması ödül olarak Vialand’a gitmeleriGökhan’ı sinirlendirecek. Bu durumu kendisine yediremeyen Gökhan Adnan’a sataşacak. Adnan da bunu altında kalmayarak Gökhan’a önce laf kavgası edecekler. Sinirler o kadar gerilecek ki bir birlerini darp edecekler. Çekimlerin yapıldığı yere polis gelecek. Kavgada Adnan’ın Kolu moraracak. Bakalım Yapım ekibi Gökhan ve Adnan’ı eveden Gönderecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 3 Kasım Adnan Ve Gökhan Neden Kavga Ettiler? (7 Yorum)

  1. Ay inanmıyorum inşallah adnan gitmez yok sa o aşka yazık olacak adnan didem inşallah sonuna kadar orda görmek istiyoruz evliliği hazır birtek çift var oda adnan didem inşallah böyle birşey olmaz