Kısmetse Olur 3 Ekim Yeni Gelen Yarışmacı Eylem Kimdir Kim İçin Geldi Sosyal Medya Adresleri

yorumsuz
115

Kısmetse Olur 2 Ekim haftanın finalinde gelecek yarışmacı açıklandı. İşte Kısmetse Olur’un yeni kızı Eylem ÖZ ile ilgili en doğru bilgiler.

kismetse-olur-3-ekim-eylemKısmetse Olur’un 5. haftasında eve gelecek olan bayan yarışmacı belli oldu. Bilindiği üzere daha önce Kısmetse Olur’un 2 ekim pazar akşamı ekranlara gelecek final bölümünde Serap Gürbüz isimli yarışmacının eve veda edeceğini açıklamıştık. Serap bilindiği üzere Aykut ile bir şeyler yaşamaya çalışmış; ancak bir türkü tutturamamış ve istenmeyerek de olsa evden elenen isim olmuştu.

Kısmetse Olur da 3 ekim pazartesi günü eve gelecek ve kendini tanıtacak isim Eylem ÖZ olacak. Peki kimdir bu Eylem Öz ve Kısmetse Olur’a kim için gelmiştir.

Kısmetse Olur Kim için geldi?

Eylem Kısmetse Olur evine geçen sezondan da takip ettiği Adnan için gelecek. Adnan’ı takip eden Eylem her ne kadar Didem ile Adnan’ın ilişkisi olduğunu bilse de yine Didem’i karşısına alarak Adnan’a geldiğini açıklayacak

Didem şuanda kendisi ile ilgili özel bilgilerini açıklamadı. Sayfamızda eksik olan Didem ÖZ ile ilgili bilgiler sayfamıza eklenecektir. kismetse-olur-eylem-fotograflari

Kısmetse Olur Eylem Kaç Yaşında?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın