Kısmetse Olur 29 – 26 Mart Salı Fragmanı Neler Yaşanacak Senaryoları

Kısmetse Olur 29 Mart Salı günü 137. Bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak. Yazımızdan yayınlanırsa fragmanı ve videosunu izleyebilir kızlar ve damatların özel resimleri ve fotolarına bakabilirsiniz. Sizde yeni bölümde neler yaşanacak olacak senaryo tahminlerinizi bizle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

kısmetse olur 29 mart neler yaşanacak

Kısmetse Olur Evi 29 Mart Salı Neler Yaşanacak ?

Damat ve Kızlar evini şimdiden 3 Nisan Pazar günü olacak eleme heyecanı sardı. Ali ve Mehtap arasında ki çoğu pürüzler atlatılırken çiftler evlilik yolunda önemli bir yol kateder. Nur kendini aşırı şekilde boşlukta hissediyor keza geçen günlerde Semih den vazgeçtiğini açıklamıştı.

Adnan’a bakalım yeni gelen gelin adayı talip olacak mı ? Melis Semih ile yakınlaşmak ister ama Semih yine kendinden emin bir şekilde reddeder. Bakalım 29 Mart salı daha ne olacak ? Kırmızı odaya kim kimi çağıracak. Yeni aşklara adayların aileleri ne diyecek ? Ayça ve Batuhan ilişkisi tüm romantikliği ile devam etmiyor.Fragmanlar çıkar çıkma yazımızdan videosunu izleyebilirsiniz.Son alınan haberlere göre eve Seray gelecek.

Özel Resimler Fotolar 

Evde Sizin Favoriniz Kim ? Yorumlarınızı bekliyoruz

3 Nisan Pazar ve 2 Nisan Cumartesi Sonuçları Kısmetse Olur Kategorisi En Alt Kısımdadır.

Kısmetse Olur 29 Mart Salı Fragmanı Videosu – Youtube

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın