Kısmetse Olur 259. Bölüm Özeti 21 Ekim Cuma (17-23 Ekim Özeti)

2 yorum
112

Kısmetse Olur 259. Bölüm Özeti 21 Ekim Cuma

kismetse-olur-hazal-semih-surpriz

Hazsem Fanlarını üzen gelişmeler olsa da kavga da etseler de onlar bir fidanın iki dalı misali.  Bu haftasonu barışacak olan çiftimizin arası oldukça iyi. Bu hafta eleme potasına giren iki isimden biri olan Hazal, Semih’le yaşadığı sıkıntıları aşıp sımsıkı  sarılacak bu ilişkilerine.

Bu hafta Mehtap’a aday olan Suat Bey eleme potasına girip elenecek. Yerine gelecek aday ise merak konusu. Yapım ekibinin Onur Yüksel’i getireceğini duyduk. Eve gelince ise Nazlı’ya talip olacağını duyduk. Bir diğer isim ise yapım ekibinin kendisiyle görüşme yaptığı Emre Ubeyli. Eğer gelirse evde dengeler ne yönde değişir gelecek bölümlerde izleyeceğiz. Belki Ayem tekrar gündemde olacak.

kismetse-olur-nazli-ceylan-resim

Metehan’ın Gamze’ye duygusal bağlamda bir şeyler hissettiğini gelecek günlerde göreceğiz. Ancak Cuma günü Gamze’nin babası eve gelecek ve Aykut’u beğendiğini ifade edecek. Yani Metehan’ın hevesi kursağında kalacak.

Aldığımız bir duyum ise Ceyda’nın eve geri dönmesiydi. Adnan’ın abisi ve birkaç arkadaşıyla görüştüğünü ve eve Ceyda’nın dahil olmasıyla Adnan’ın evden gitmek istediğini yönünde bir fısıltı da duyduk.

kismetse-olur-2-sezon-ceyda-kirici-geliyor-resimleri

Gelelim bu haftanın kral ve kraliçesine. Süpriz isimler kral ve kraliçe oldu: Gamze-Şahin.

kismetse-olur-gamze-sahin-resmi

Related Post

READ  Kısmetse Olur 10 Ekim Ayça Kırmızı Odada Kiminle Görüştü?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 259. Bölüm Özeti 21 Ekim Cuma (17-23 Ekim Özeti) (2 Yorum)

  1. yav seda hanım semih ve hazalı çooooooook seviyorum onlar hic kavga etmesin o gamze hırçınınıda gonderin

  2. kismetse olur hazal i semiha airlmasan onar barahmak icin irdam edin semih i hazal ole izlerkine biz cok kutu oluros programaz sadace hazal i semih icin izluros