Kısmetse Olur 25 Ekim Salı Ayça Ağladı

2 yorum
90

Kısmetse Olur 25 Ekim Salı Ayça Ağladı

kismetse-olur-ayca-mehtap-aglama-resmi

Kısmetse Olur’un ortalığı en çok karıştıran isimlerinden Ayça 25 Ekim Salı günü yayınlanan bölümde gözyaşlarına boğuldu. Babası ile ilgili problemlerden dolayı ağlayan Ayça kankası Mehtap’ın omzunda epeyce ağladı. Babasını daha önce kaybeden Gökhan da Ayça’yı teselli etmek için yanındaydı. Gökhan’ın omzunda da epey ağlayan Ayça’ya Gökhan babasını nasıl kaybettiğini anlattı. Babası yanında vefat eden Gökhan bir süre babasının yanında kimseye haber vermeden uyudu kaldı. Kendine geldiğinde haber veren Gökhan babasızlığın zorluğunu dile getirdi. Ayça ise en azından sen öldüğünü biliyorsun ben sadece bir kere gördüm ona noldu bilmiyorum diyerek durumunu izah etti.

kismetse-olur-ayca-gokhan-aglama-resmi

Dertleşme esnasında bolca sarılmalar Aycan’ı oldukça rahatsız etti. Ayça’nın bu konuyu kullanıp Gökhan’a yaklaşmaya çalıştığını düşünen Aycan sinirli bir şekilde onları izleyip ortamı terketti.

kismetse-olur-ayca-aycan-resmi

Bütün bunlar yaşanırken Gökhan’a Rabia’nın sarılması da oldukça ilgi çekiciydi. Gökhan’ın ağladığını düşündüğünü ve ne olursa olsun ona destek olacağını söyleyen Rabia Gökhan’a sarılarak soru işaretlerine neden oldu.kismetse-olur-gokan-rabia-aglama-resmi

Gökhan’ın kafası iyice karışmış olacak ki bugünkü formattan dolayı herkesin adının karşısına bir isim yazılırken kafası allak bullak olan Gökhan’ın isminin karşısında epeyce isim vardı.

Kısmetse Olur’un değerli takipçileri sizce Gökhan kimi seçer? Rabia ile barışır mı? Yoksa Aycan ile bir beraberlik yaşar mı? Yoksa Ayça ile beraber olur? Fikirlerinizi bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 25 Ekim Salı Ayça Ağladı (2 Yorum)